Męskich genitaliów Higiena

Męskich genitaliów Higiena

Aby dowiedzieć się, jak dbać o żeńskich narządów płciowych, mówi dużo, ale tak to jest konieczne przestrzeganie higieny genitaliów męskich często przemilczane. Nieprzestrzeganie higieny narządów płciowych może być różnego rodzaju procesów zapalnych, a także chorób przenoszonych drogą płciową.

Higiena męskich genitaliów (Gr Hygieinos. – Przynosi zdrowie i uzdrowienie) – jest częścią męskiej pielęgnacji ciała, w tym przepisów dotyczących higieny, których realizacja przyczyni się do zachowania i wzmocnienia zdrowia, zapewnić normalne funkcjonowanie narządów płciowych, a także zapobieganie ich chorób. Zawiera w zależności od wieku, płci i stanu fizjologicznego korpusu funkcje.

Genitalia zdrowia ludzi jest w regularnej pielęgnacji narządów płciowych i krocza od najmłodszych lat. Zawartość czyste genitalia i krocza powinno być normą zachowania w całym życiu. W starszym wieku, oprócz zdrowia, jest to konieczne (co najmniej 2 razy w roku) odwiedzający urologa, aby uniknąć zmian związanych z wiekiem gruczołu prostaty i nowotworami narządów płciowych.

Kiedy widzisz krew w moczu i nasienia, powinien natychmiast skontaktować się z urologa.

Higiena prącia

Aby uniknąć ściekania spodnie moczu, oddawanie moczu natychmiast po członka wycisnąć u podstawy – to powinno pomóc, aby usunąć resztę moczu. Po pierwsze, to zrobić bardzo ostrożnie, aż do ustalenia niezbędnej ilości życie. Nie wszyscy mężczyźni to pomaga, ale staram się nie wtrącać.

Po opróżnieniu penis pęcherza wytrzeć do sucha. Zwykle ostatnie krople moczu wchłania bieliznę, ale lepiej to zrobić z papieru toaletowego lub chusteczki papierowej. Świeży mocz jest obojętny, ale po krótkim czasie w ciepłym krocza zaczynają rozwijać się bakterie. Dlatego, codzienna zmiana bielizny, aw przypadku jej wystawiać częściej kapanie moczu.

Bakterie przyczyniają się do nieświeżego oddechu. Jeśli masz ciężki dzień lub długą drogę, i wiesz, że możliwość wziąć prysznic nie będzie, wziąć bieliznę zapasowe.

Sprzedam ubrania z otwartym splocie, łatwe do absorbowania wilgoci. Ułatwia to krążenie prania reguluje temperaturę powietrza w obszarze krokowym. Lub bawełna tkaniny z domieszką dobrze zadowolony z tej treści i szybko schnie. Nie należy używać arkuszy syntetycznych – jest organem obcisły i trudne do ogrzewania, które mogą powodować uszkodzenia.

W tym przypadku leczenia skóry alkoholu; uwadze talk, pochłania wilgoć, ale może zatyka porów.

Jak myć penisa?

Przede wszystkim dokładnie umyć ręce.

Nie wycierać ręce ręcznikiem – może to być bakterie.

Używać ciepłej wody i mydła, co daje bogate pianę.

Woda musi być wystarczająco ciepło, aby zmyć łojowych wydalanie.

Użyj dużo mydła, aby zmiękczyć i rozpuścić tłuste wybór.

Nie należy używać mydła zapachowy – może wywołać zapalenie skóry kontaktowe.

Najpierw umyj penisa i okolicy pachwiny.

Odciągnąć napletek i umyć głowę.

Szczególnie dobrze spłukać trzepaczka i głowy uzdę.

Jak należy przepłukać całą narządów obszar z dużą ilością zimnej wody.

Jądra zdrowia

Zbyt wysoka temperatura jest niezgodny powstawania plemników. Temperatura jądra powinno być 4 stopni poniżej temperatury ciała. Więc unikać wszystkiego, co bezpośrednio lub pośrednio prowadzi do wzrostu temperatury w pachwinie i krocza.

Niektórzy eksperci zalecają codzienne płukanie zimną moszny wody.

Mężczyźni są głównie siedzący tryb życia, od czasu do czasu, aby dostać się i chodzić do jądra odejść od gorącego ciała. Jeśli jest gorąco, zalecane jest użycie specjalnego pościel oddychającą siedzeniu samochodu, aby uniknąć przegrzania i pocenia się w pachwinie i krocza.

Staraj się nosić luźne bawełniane, tzw "rodzina" kalesony. Unikaj ciasnych ubrań: elastyczne spodnie, dżinsy i inne biodrówki. W domu, a tam gdzie to możliwe, nosić luźnych ubrań.

Rozważ używanie owija typu ciała odzieży sari i ubierać tej samej rasy: szkockie spódnice, rzymskie togi, indyjskie i afrykańskie przestronne sukienki dla mężczyzn.

Pielęgnacja krocza

Po defekacji czyszczenia odbytu i krocza powinno być prowadzone wyłącznie miękką, papier toaletowy (twarde papier może uszkodzić delikatne tkanki odbytu) od przodu do tyłu, do pełnego wyjaśnienia z resztek kału. Pomoże to uniknąć cząstek kału i bakterii jelitowych na narządach płciowych.

Jeśli potrzebujesz pomocy urologa, zadzwoń do nas numerów wymienionych na stronie.

Share →