Mężczyźni z dużym rozmiarem penisa żyć w ...

Mężczyźni z dużym rozmiarem penisa żyć w …

Według niedawnego sondażu największej średniej wielkości męskości może pochwalić mężczyzn w Kongo, a mianowicie 18 centymetrów erekcji. Drugie miejsce na liście wziął Ekwadorczycy o średniej wielkości penisa 17,8 cm, tubylcy z Ghany – 17,2 cm i 17 cm – Kolumbijczycy.

W odniesieniu do krajów europejskich, mimo silniejszej płci trochę za ich rodaków z Afryki i Ameryki Południowej, są też jego mistrzowie. . Kochać Włosi na szczycie listy z 15,7 cm To jest po przez Greków – 14,7 cm i zamyka trzech Niemców 14,5 cm panowie w Wielkiej Brytanii z 13,9 cm zablokowanych uwodzicieli -. Francuskich na wysiłku fizycznym, w których wielkość penisa w górę średnio 13,4 cm.

Średnia rosyjskich mężczyzn, jak i Australijczyków, było 13,2 cm.

Uzupełniając wykaz przedstawicieli Azji Północno-Wschodniej, gdzie średnia wielkość penisa był w przedziale 10,6 cm, a najbardziej konserwatywna pod względem męskości mężczyzn były z Północnej i Południowej Korei, gdzie średnia wielkość penisa był 9,6 cm. Całkowity udział w ankiecie Przedstawiciele 113 państw na świecie.

Dane z badań na delikatnym temacie przedstawił Richard Lynn (Richard Lynn), emerytowany profesor psychologii na University of Ulster w Irlandii Północnej.

Nie jest tajemnicą, że kwestia wielkości mężczyzn penisa dbają o okresie dojrzewania. Jednak wiele z nich stara się zwiększyć rozmiar męskości różnych, czasem bardzo bolesne i niebezpieczne sposoby. Jednak eksperci nie znudzi się powtarzać, że jeśli chodzi o przyjemności kobiet w łóżku, najważniejsze nie jest wielkość i umiejętności.

Share →