Miejsce po depilacji lub depilacji na nogach

Miejsce po depilacji lub depilacji na nogach

Pigmentowych ciemne lub czerwone plamy po depilacji lub depilacji, pojawiające się na nogach i innych częściach ciała po użyciu tego urządzenia, jak również po elektrolizie – dość powszechny problem, znanego z wielu kobiet. Nie każdy jednak wie, jak pozbyć się tych plam zawsze współczuje.

Niech najpierw dowiedzieć się, dlaczego po depilacji na naszych pięknych nóg pojawiają się tych brzydkich ciemnych plam. Zwykle zaczyna się od włosów cienkich i słabych, które po usunięciu ich odrastają, ale po nie, aby przebić się na powierzchnię skóry, rosną w nim. W związku z tym pojawiają się stany zapalne spowodowane następnie mieszki festered włosów.

Wielu przyszłych "szczęśliwy" Czerwoni właściciel i pigmentowe na nogach od depilator próbuje wyłowić wrastających włosków, za pomocą igły, szpilki, pęsety lub coś innego, co powoduje stan zapalny i ropienie się silniejszy. Wszystko to stopniowo prowadzi do zwiększenia przebarwień skóry, widocznych z których jest miejsce na nogi depilator i nie tylko.

Zgadzam się, nie bardzo miły zdobyć nawet jednego miejsca po depilacji, a nic nie mówią na temat, kiedy – dziesiątki! Musimy odmówić sobie przyjemności, aby kupić i nosić krótką spódniczkę lub spodenki stylowy, umieszczając wszystkie kobiece wdzięki na wystawie. Ale nie martw się przed czasem – wszystko naprawić! Mamy już dowiedziałem się, dlatego nie są czerwone plamy pigmentowe po woskowanie i usuwania włosów, i który jest zwykle przyczyną zjawiska, takie jak przebarwienia po depilacji i elektrolizy.

Pozostaje dowiedzieć się, jak pozbyć się tego nieprzyjemnego ucisku raz na zawsze.

Jak pozbyć się czerwonych plam pigmentacyjnych na nogach po depilacji (depilacji) i woskowanie?

Przede wszystkim, musimy dokonać skutecznego zapobiegania wrastających włosów. Jak to zrobić jak najwięcej jest szczegółowo opisana w artykule zatytułowanym wrastających włosków po depilacji. Koniecznie przeczytaj ten materiał i, jak można bardziej.

Następnie przejdź do następnego kroku, skierowanych bezpośrednio do eliminacji czerwonych plam pigmentacyjnych na nogach pojawiły się po depilacji, elektrolizy, woskowania, a od zwykłej depilator.

Musimy maskę, która jest łatwa do przygotowania się do następującej receptury:

  • trzeba wziąć nadtlenek wodoru (trzy procent)
  • kilka worków z gąbki słodkowodne (proszek)
  • Mieszamy, tak aby uzyskać wystarczająco grubą mieszaniny.

Otrzymaną maskę nakłada się na skórę stóp, dotkniętych miejsc i poczekać przez około 11:50 minut, po czym płucze się wodą z gorącej mieszaniny wody.

Ostrzeżenie! W żadnym wypadku nie rób tej maski, jeśli są podatne na alergie! Należy również pamiętać, że do tej maski zostaną szczypanie skóry.

Jeśli uczucie jest zbyt niewygodne, nie pali się bardzo mocno, natychmiast umyć mieszaniny w celu uniknięcia poparzeń lub objawy reakcji alergicznych. Ponadto, należy pamiętać, że maska ​​może być stosowana tylko do skóry stóp.

Po zmyć maskę dół, stosuje dobrą nawilżający balsam do ciała, jak bodyaga z nadtlenkiem wodoru jest bardzo sucha skóra.

Ta maska ​​może być wykonana na dzień. Optymalny tryb: dwa razy w tygodniu. Co do zasady, po sześciu zabiegów pigmentowe plamy znikają całkowicie.

Jeśli po raz dziesiąty wszystkie punkty na ziemi, trzeba przyznać, że ta metoda pozbycia się pigmentu czerwone plamy na nogach po depilacji woskowanie i nie działa w Twoim przypadku.

Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta – zapisz się do najbliższego salonu piękności w procedurze zwanej peelingi diamentowe lub laserowy. Czasem wystarczy, nawet jedna sesja, aby pozbyć się nieestetycznych plam na nogach zawsze.

Wszystkie artykuły "Rozwiązywanie problemów ",

Share →