Miękkie zabawki z ich rąk: wzory i technologia szycia

Miękkie zabawki z ich rąk: wzory i technologia szycia

Pluszaki – unikalne cechy każdej dzieciństwa dziecka. Oczywiście, te śmieszne zwierzęta można kupić w sklepie jakichkolwiek dzieci, ale o wiele ładniejszy, aby zabawki miękkie własnymi rękami. Ten miękki króliczek lub wesoła żaba może być zabawne przyjacielem dziecka.

A może to sprawi, że zwierzę i najstarsze dziecko (ucznia). Wzory zabawek oferowanych tutaj są proste i można je obsługiwać na poziomie ucznia średniej szkoły.

Prace na miękkich zabawek wymaga staranności i dokładności. W procesie ich produkcji można zapoznać dzieci z różnych materiałów, a zwłaszcza do cięcia i szycia. Powinny zachęcać pragnienie, aby dzieci w swej pracy, kreatywności, rozbudzić ich wyobraźnię.

Nie koniecznie stosować się do zestawu kolorów lub przyszyć guziki glazki-. Dzieci często oferują niezwykłe i ciekawe opcje do cięcia i obróbki. Jedyną ważną rzeczą jest, aby zachęcić i zobaczyć.

Wzór dla wszystkich zabawek, takich jak, ale faceci mają pokazać, że wyraz twarzy zmienia się znacząco od sadzenia pozycję oczu uszu i innych części.

Pluszak «Frogling»

To, co jest konieczne do wytwarzania zabawek;

Technologia szycia zabawki pluszowe

Pluszak «Zając»

Share →