Mikrodermabrazja twarzy. Co to jest mikrodermabrazja skóry?

Mikrodermabrazja twarzy. Co to jest mikrodermabrazja skóry?

Mikrodermabrazja (mikrodermabrazja) skóry – Jest miękka i bezbolesny sposób, aby pozbyć się „martwych” komórek skóry i stymuluje jej odnowę. Można powiedzieć, że mikrodermabrazja jest, podane w stopniach doskonałości, peelingu mechanicznego.

Dla procedur używane mikrokryształy, które pod presją przekazywane przez końcówkę i puka cząstki tkanki naskórka, złuszczające komórki naskórka aktywnie polerowanie skóry, wyrównanie i wygładzenie go.

Wyniki mikrodermabrazji

?Procedura Wygładza drobne linie i zmarszczki, redukujący przebarwienia wieku, a co najważniejsze – stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, tworząc „ramy skóry”, czyli procedura pomaga skórze być aktualizowana

Przy długotrwałym stosowaniu mikrodermabrazji usuwa blizny i blizny po urazach i operacjach, są blizny potrądzikowe, blizny i rozstępy po porodzie zmniejszyć keloidów i bliznowców

Microdermabrasion służy do wytwarzania skórki chemicznych przed

Efekt jest zauważalne po pierwszym zabiegu: wygładza i kolor skóry, zwiększa napięcie i elastyczność.

Mikrodermabrazja trwa średnio 15-20 minut, wygodne i bezbolesne.

Po mikrodermabrazji

Po zabiegu można od razu wrócić do zwykłego rytmu życia.

Aby wycofane po mikrodermabrazji twarzy, skóry czasie warstwy odzyskać, trzeba 7-10 dni.

Niezbędne zalecenia jest obowiązkowe stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. W Peeling mechaniczny. Należy zrezygnować ze płyny i alkoholu na miesiąc lub dwa, aby zapomnieć o wizycie w solarium.

Share →