Minsker stworzył kolekcję niepowtarzalnych kawałków skorupki jajka

Minsker stworzył kolekcję niepowtarzalnych kawałków skorupki jajka

01.08.2014 12:15

    Proszę się zalogować lub zarejestrować. aby dodawać komentarze 1590 widoki

Aktualności Białoruś. Sztuki delikatna. Minsker zgromadził kolekcję unikalnych produktów z skorupce.

Kurczaka, gęsi, kaczek i strusie jaja w zdolnych rękach wzorów mistrzowskich są objęte i przekształcony w dzieła sztuki. Tajemnice niezwykłej technologii uznane nasz korespondent.

Art rzeźbione powłoki Alexander ponieść 3 lata temu. Ponadto talent otworzył niespodziewanie. Chciał zaskoczyć swoją żonę w dniu 14 lutego i niemodne niezwykły Valentine.

Teraz rodzina nie Ryzhevsky kupić jajka na śniadanie i kreatywności.

Godziny-długie i pracochłonne pracy. W związku z wiertłem opanować wszystkie rodzaje wzorów i wzorów. Na podporach i naczyń szklanych podświetlanych jaj skręcić w oryginalne pamiątki, a nawet lamp.

Kiedy płacisz szklane obraca jaj i sprawia wrażenie, że jest on ruchomy obraz. I przenosi cię pierwszą odległość, a następnie w bok. Połączenie otworów spowodowało złudzenie optyczne.

Podstawa arcydzieła – zwykłe jaja powłoki: kurczaka, gęsi, przepiórki, a nawet strusie. Na przykład, jednym z najbardziej cennych w zbiorze. Według materiału źródłowego, Aleksander wykonane specjalną wycieczkę na Ukrainę. Ten emu jaj.

Kolejną chlubą autora – filozoficzna skład zwany „Puzzle życia.”

Najtrudniej – jajko, oczywiście, strusia. Jaja strusie mają strukturę podobną do ceramiki. Jeśli pukanie – słyszalne.

Aby pracować Alexander używa najlepszych wiertła. Jednakże, nie mylić, artysta po raz pierwszy zastosowany wzór ołówkiem.

Zazwyczaj producenci produktu w prosty kreator trwa kilka godzin. Cóż, nasz korespondent próbował. Okazuje się, że nie jest to takie proste.

Straszny zgniatać kruche jajka.

Aleksander Ryzhevsky, wątek mistrza z jajkiem:

Kruchość materiału, zwłaszcza – jaja przepiórcze, to bardzo subtelne. Uważamy, że jest to strasznie cienkie i niemożliwe do pracy z nim. Jednakże, jeśli praca na nią i do bezpiecznego leczenia tego twórczego w leczeniu tego, może być uważany jako materiału budowlanego.

Technologia każdy może się nauczyć, powiedział Alexander. Najważniejsze – spokój i wytrwałość. Przecież jeden niewygodne ruchy – a powłoka pęka.

Plany artysty – osobista wystawa.

Dla STV kanał Aleksander zrobił małą niespodziankę, powiedział w wiadomości „24 Hours” na STV.

Według programu informacyjnego „24 Hours” na STV.

Według programu informacyjnego „24 Hours” na STV.

Share →