Moc piersią mama

Moc piersią mama

pitanie_pri_grudnom_vskarmlivanii

Witam, drodzy czytelnicy strony te dzieci!

Kiedy moja matka wyszła ze szpitala, od razu zaczynają doradzać, że nie ma matki. Większość z tych porad sprowadzają się do jednego: że jest to możliwe.

Zacznij aukcji:.. Nie może kapusta, jabłka, śliwki, prażone i solone, D i tak dalej, i tak na P.

U młodych, udręczonego urodzenia, matki mają wrażenie, że nic nie jest niemożliwe. I wiele matek, obawiając się problemów z brzuszka dziecka . Jak często słyszę: "Jem trochę suszenia nic. Można jedynie ciasteczka "Maria" i suszenia herbaty. Z resztą dziecka brzuch ból."

W żadnym wypadku nie można tego zrobić. Dziecko potrzebuje witamin, minerałów, pierwiastków śladowych. Wszystko to otrzymuje on z mleka matki w czasie karmienia piersią zhavisimo jak mama zjada.

Tak, dziecko będzie jego w każdym przypadku, ale ochtanetsya matka na to pytanie.

Jeśli karmi piersią jest złe, nie jeść wyważone, a następnie, że wkrótce rozpocznie się problemy zdrowotne: widoczny wypadanie włosów, łamliwe paznokcie, suchość skóry i osłabienie, zmęczenie niewidzialną

Dlatego matki powinny monitorować ich diety. Oczywiście, nie można jeść wędzone ostrosti, smażone po raz pierwszy.

Gotowane, duszone, pieczone dania tutaj, że powinni wziąć mamę.

Raz powiedział bliźniego, który ma bardzo przydatne dania, parzona, jej grymas. To strasznie niesmaczne, obrzydliwe.

pitanie_pri_grudnom_vskarmlivanii

Kiedy umieścić go na talerzu, dodać kawałek masła i posypać koperkiem, widok od znajomego był zdziwiony. Predlozhida spróbować.

Po pierwszych dwóch lub trzech części, jej twarz rozjaśniła się i zjadła wszystko z apetytem.

Okazało się, że jest bardzo smaczne! I to jest prawda!

Może służyć jako dowód na to, że mój następny dzień Elena yga zaintrygowany jej męża: "Chcę się parowiec elektryczny"Człowiek spełnione żądania, a ona ciągle używa tego niedrogi, ale bardzo przydatne i wygodne kuchnia urządzenia.

Mówię to z faktu, że nie powinniśmy odsunąć coś, czego nie próbowałem. Potrawy gotowane w podwójnej kotła okazać się bardzo smaczne.

Oto kolejny przepis: Ziemniaki obrać, wziął kuru porcje kawałki. Ziemniaki pokroić na 2-4 kawałki. Wszystkie wykonane w plastikowej torbie lub na patelni z pokrywką, dodać sól, pieprz, trochę czosnku, koperek.

Dobrze wstrząsnąć opakowanie lub przesuwać się wymieszały i pozostawić na 20-30 minut.

Umieścić wszystko w podwójnej kotła i włączyć na 30 minut. Smaczne, apetyczny, użyteczne.

I ryby. gotowane w podwójnej kotła yummy niezwykłe.

Coś błądzić z tematem artykułu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, będę pisać jakieś bardziej vkuksnih recepty, a teraz wraca do tego, że moc matek karmiących piersią powinna być zrównoważona, po prostu musi być.

Dziecko potrzebuje zdrowy, energiczny matkę.

Dlatego powoli powoli jeść wszystkie produkty: i kapustę i buraki i ziemniaki. Mięso i koniecznie, zwłaszcza wołowiny. Tłuszczowych ignorować. Zaledwie drób, zboża i makarony.

Zieloni: koperek, natka pietruszki. Jogurt, ser, wszystkie produkty mololchnie. Ser konieczne.

Wszystkie owoce.

Prawie żadnych ograniczeń. Staramy się pić więcej, i przewietrzyć pokój, po prostu dać dziecku do picia. że nie było żadnych problemów z brzuszka.

Tutaj można zobaczyć kilka bajerów dla matek karmiących.

Czy jesteś Svetlana był Panteleeva

figourant@gmail.com

Powodzenia dla wszystkich!

Jeśli lubisz gotować, sprawiają, że łatwe i przyjemne, to powinno się kupić profesjonalne noże. z narzędzi kuchennych procesu gotowania staje się przyjemnością. Ostre, wygodne nóż marzenie każdej gospodyni!

Share →