Moczenia nocnego u dzieci leczonych metody ludowe

Moczenia nocnego u dzieci leczonych metody ludowe

Moczenie mimowolne — Jest zaburzenia fizjologiczne, którego główną cechą jest mimowolne oddawanie moczu w ciągu dnia i w nocy. Daytime moczenie występuje rzadziej w nocy, ale w tym samym czasie, według badań socjologicznych, moczenie nocne jest znacznie gorsza leczenie.

Należy pamiętać, że każdy terminy dziecko opanowania umiejętności samo-mikcji osoby. W godzinach popołudniowych, podczas aktywnego treningu i gry, samokontroli się stanie około 45-50% dzieci w wieku poniżej 2 lat. Do trzech lat – 80-85, 4-em — około 90%. Kontrola umiejętności noc jest utworzony nieco później: do 3 lat — 65-70% u dzieci poniżej 5 — 82% i do 90% 8,5-9 lat.

Z tego samego powodu, czyli można powiedzieć, moczenie dziecka tylko wtedy, gdy jego wiek wynosi nie mniej niż 4,5-5 lat.

W ostatnich latach badania były prowadzone na podstawie których lekarze doszedł do wniosku, że mimowolne oddawanie moczu może powodować zużycie dziedzicznego charakteru. Niektórzy rodzice dzieci z nocy moczenie lub dzień, jak się okazuje miał dziecko tych samych naruszeń.

Ponadto moczenie u dzieci jest czasami postrzegane jako skutek chorób pęcherza – więc przyjrzeć się swoim dzieckiem, nie widać w nim oznak bólu podczas oddawania moczu? Jeśli tak – jak najszybciej pokazać dziecko lekarzowi – urologa lub nefrologa. Po zbadaniu dziecka, będzie on dowiedzieć się, czy ma jakieś ewentualne nieprawidłowości w strukturze układu moczowego, wrodzone lub nabyte urazy wystarczająco rozwinięte sama pęcherza, i nie ma żadnych infekcji, które wymagają specjalnego traktowania.

Ponadto, w trakcie badań stwierdzono, że najczęściej występuje u dzieci moczenie wystarczająco niskie tempo wzrostu i wagi ciała. Te obserwacje są uprawnieni do zawierania – moczenie może wynikać z ogólnego braku prawidłowego rozwoju, tak, że – zmniejszenie szybkości dojrzewanie ośrodkowego układu nerwowego, który z kolei jest odpowiedzialny za funkcję kontroli pęcherza. Powodem tego jest obecność mimowolnego oddawania czasem fizycznego urazu, operacji, etc.

Jeszcze częściej moczenia nocnego u dzieci 3-5 lat jest czysto psychologiczna. Ze względu na brak uwagi dziecko nieświadomie dąży do stereotyp zachowań młodszym wieku. Postrach, rozwód rodzicielska, konflikty rodzinne – wszystko to ma negatywny wpływ na kruchej psychice dziecka i może prowadzić do zaburzeń snu i nocnego.

Okazało podczas badania główną przyczyną choroby, lekarz może zaproponować dziecku kilka opcji leczenia. Na ogół, do leczenia moczenia nocnego, przeważają leki należące do grup neotropov, leki przeciwdepresyjne i adaptogenów. Ostatnio w naszych aptekach ma kilka rodzajów leków nowej generacji proponowanym jako skuteczny środek w leczeniu nietrzymania moczu.

W wyniku otrzymania tych leków zmniejsza nocne produkcja moczu w stopniu, który może się odbyć w pęcherzu do dziecka w nocy. Ale ważne jest, aby pamiętać, że każdy zabieg ogóle proponowanych leków uregulowanych jasnych warunkach (od 1,5 do 2,5 miesięcy) i po leczeniu, moczenie może ponownie przypomnieć sobie.

W stosowaniu leków, niektóre dzieci skarżą się na nudności, ból głowy, ból w jamie brzusznej. Przy wyborze leków dla dzieci moczenia jest również, aby wiedzieć, że często przyczyniają się do zatrzymywania płynów, które z kolei mogą objawiać się hiponatremii i przyrost masy ciała. Jeśli moczenie u dzieci leczonych metod ludowych wydaje się być bardzo skuteczne.

Być może jako dodatkowe leczenie zdecydujesz się spróbować leczenia metod ludowych. Oczywiście, w leczeniu moczenia nocnego dzieci tradycyjne metody należy pamiętać, że stosowanie pewnej recepty możliwe tylko w przypadku braku przeciwwskazań do korzystania z naturalnych, ziołowych dziecka składników. Leczenie następujących tradycyjnych metod stosowanych w moczenia często daje wynik pozytywny:

1. Weź 40 gramów. suszone ziele dziurawca (kwiaty i zioła), zalać 1 litrem wrzącej wody. Wstępnie zapakowane, pozostawić na 2-3 godziny. Przybrać formę herbaty i wody

2. Wystarczy dobry środek w leczeniu nietrzymania moczu we śnie, jest leczniczy mędrzec. 30 uncji Suche trawy parzona 1 litra wrzącej wody i zaparzać, owinięte w ręcznik na 1-2 godziny. Pitnej, korzystnie od 100 do 200 par. w jednym etapie.

2-3 razy dziennie.

3. Najtańszy sposób leczenia moczenia nocnego w medycynie ludowej jest napar z nasion kopru i ogród warzywny.

Na wlewie wziąć 1 łyżka nasion kopru i zalać 200 ml wrzącej wody. Odwar przygotowany do zawijania, pozostawić na 2-3 godziny, potem przecedzić. Wypić pełną szklankę na 1 wstępu.

4. W jednym litrze wody wlać 4 łyżki kruszonego biodrach. łyżki, 1 łyżka. łyżka jagody jeżyny, mieszając, gotować na małym ogniu przez 30 minut. Przed zdjęciem z ognia, dodać bulion wynikające 2 łyżki kwiatów dzikiej róży. Zdjąć z ognia, odcedzić.

Weź schłodzone 200ml, 2 razy dziennie.

5. Przebierał torbę świeżej trawy pasterza, wycisnąć sok. 50 kropli soku zmieszać z łyżeczką schłodzonej przegotowanej wody i pić 1 łyżeczka 2-3 razy dziennie.

6. Sposób starców zaleca oddanie dziecka pod poduszkę zwykle waleriana root.

7. Reflex stymulacji określonych punktów na podeszwie dziecka jest w stanie poradzić sobie z moczeniem nocnym. Sprzedam małe piłki, maty do masażu i wyjaśnić dziecku potrzebę regularnego treningu.

W leczeniu moczenia nocnego rodziców powinien zachować spokój i wartość firmy. W żadnym przypadku nie można skarcić dziecko i ukarać go na noc awarii. Może to prowadzić do znacznego pogorszenia.

Należy wspierać dziecko i dać mu pewność siebie.

Share →