Moda bluzki 2014 - 50 zdjęć

Moda bluzki 2014 – 50 zdjęć

Bluzka – Jest to jeden z głównych elementów garderoby damskiej. To jest naprawdę wszechstronny ubranie, jak bluzka można nosić z prawie wszystkiego – i spódnicę i spodnie i kombinezon jednoczęściowy, z dżinsy i spodnie i szorty. Bluzka jest symbolem kobiecości i wyrafinowania.

Im więcej kobiet w bluzkach szatni, bardziej wyszukane i niepowtarzalne obrazy mogą produkować.

Jadąc w 2014 roku wprowadza własne trendy bluzki mody. Więc jakie są bluzki kobiece są najbardziej dotkliwie modne i stylowe?

Różnorodne bluzki:

| plik wsadowy (bluzki, koszule):

Bluzki wiele przypominają koszul męskich. Charakteryzują się one w rodzaju kolei dół kołnierz. Plik wsadowy wygląda dobrze na kobiecej figury i podkreślają jego elegancję.

| Z długimi szerokimi rękawami:

Większość z tych bluzek są również „naramienniki.” Dla niektórych może się to wydawać zbyt śmiałe, ale to jest bardzo modne.

| Z krótkim rękawem:

Bluzki z rękawami, które sięga aż do łokcia i korzystne, aby spojrzeć na klasycznych i sportowych modeli. Między innymi, mogą toczyć długie rękaw bluzki dla podobnego efektu. To daje obraz trochę zaniedbań i niezwykły urok.

| Akcesoria i armatura:

Zapraszamy wszystkich rodzajów dodatkowych informacji na bluzki. Może to być łuk z przodu pod biustem lub w pasie od tyłu, szalik, który kończy się swobodnie nanoszone, łańcuchy, koraliki i więcej.

| Z szyfonu:

Lekki, prawie nieważkości szyfonu – doskonały materiał na bluzki. Sama w sobie, jest w stanie dodać bluzka kobiecości i uroku. Szczególnie miło, gdyby szyfonowa bluzka ma niezwykły styl – na przykład, uzupełnione falbankami.

| Z plisami, falbanki:

Falbany i dodatków – częstym dodatkiem do bluzki i niezwykle modne. Co do zasady, takie bluzki wyglądają bardzo atrakcyjnie.

| Z koronki tkaniny (koronki):

Bluzki koronkowe szczególnie niegrzeczne i urocza. Koronka może być w dowolnym kolorze, ale w większości klasyczne tradycje pozostały odcienie – czarne i białe. Wyglądają ładnie z spódnice.

Poniżej można docenić 50 zdjęć bluzki mody 2014:

Wszystkie zdjęcia są wzrosła do 50 oryginalnej wielkości klikając na mały obrazek (podgląd)

Share →