Moda jesień zima 2013-2014 spódnica modne style ... zdjęcia

Moda jesień zima 2013-2014 spódnica photo modne style i modele w 2014

Nie nowoczesna kobieta nie jest twoja szafa bez stylowej spódnicy. Po tym wszystkim, jest to ciuch sprawia, że ​​kobieta kobiety, bez względu na to, jak niezależna nie była dziś.

Ponadto, jeden z trendów nadchodzącego sezonu jest kobieca i romantyczna, która po raz kolejny potwierdza znaczenie spódnicy.

W tym artykule postaramy się sprawdzić, które modele i kolory spódnice powinny być wybrane być w nadchodzącym sezonie na wysokości mody.

Spódnica tutu: modelka spódnica mini zima 2013-2014

Ciekawa odmiana mini spódnice, które są szczególnie popularne wśród młodych dziewcząt, jest paczka. W nadchodzącym sezonie będą u szczytu popularności. Jak zima zbliża, może się wydawać absurdalne, że opcja spódnicę, ponieważ jest to związane z latem.

Jednak pomimo tego, że projektanci przygotowali i wersje zimowe opakowaniach dość mocno koronki, dzianiny lub bujne i ciepłe halkę. Te spódnice może być jak normalny górze, i szykowny bluzkę. Pożądane jest również, aby wybrać tego modelu lub spódnica cienki pasek pasek akcentowa talii.

Spódniczki w stylu retro są znowu w modzie

Styl retro jest prawie zawsze w modzie. Pytanie tylko w pewnej dekady. Co do spódnic, stanie się popularny w stylu retro z lat 90-tych ubiegłego wieku.

Obrzeże do żucia, która oprócz stylowego wyglądu, bardzo wygodny i praktyczny.

Jednakże, w celu maksymalizacji ta spódnica wygląda dobrze, upewnij się, że nie mają bardzo szerokie biodra. Elastyczna spódnica mogą być noszone jako skrót bluzki i koszule i swetry i tuniki z bezpłatnym cięcia.

Modna spódnica zima 2014 ołówek

Ołówek modelu spódnicy w nowym sezonie powinny mieć długość nieco poniżej kolana i lekko zwęża się ku dołowi. Wybierając spódnicę, należy zwrócić uwagę na obecność sekcji tyłu powinny być proste i zakończyć się w połowie uda. Nie kupuj rozmiar spódnicy mniejsze, to będzie wyglądać śmieszne i wulgarne zbyt mocno w udo.

Najbardziej istotne w nowym sezonie będą spódnice z materiałów takich jak wełna, jedwab, satyna tafty.

Spódnica nowy sezon zimowy 2014: style moda

Koronka – świetna sprawa, zwłaszcza dla młodych dam romantycznie pochylona. Zwłaszcza, że ​​będzie to prawdziwy hit w przyszłym sezonie. Zwracać uwagę na długość midi spódnice maxi i ten przyjemny materiał.

Zastanawiam się, co projektanci długie spódnice nie zdecydował się zrobić w całości z koronki, i przykryć je tylko górną część fartucha lub zniekształcone długości.

Kolejna część spódnicy może być wykonane z jedwabiu, szyfonu, siatki lub satyny. Najważniejsze – aby stworzyć lekki, przestrzenny efekt. Jeśli w spódnicy pełnego koronki, zwykle szyte dla niej halki, a nawet mini spódnica z gruby, nie oświeci materiał.

Ta opcja pozwoli spódnica podkreślić godność rysunku, w szczególności, smukłe nogi, ale nie wulgarne.

Koronkowa spódnica daje żadnej kobiety seksualności i specjalny magnetyzm. Plisowane spódnice, specjalnie zaprojektowane do mody zalotny pań. Wyglądają spokojny, elegancki i bardzo kobiecy.

Należy zwrócić szczególną uwagę na plisowanej spódnicy z nadrukiem w postaci komórek, które staną się popularne w nowym sezonie.

Na wycieczkę w biurze, wybrać stonowane, klasyczne modele monochromatyczne odcienie. Nawiasem mówiąc, to miły bonus: te spódnice doskonale ukryć niedoskonałości figury i szczuplejsze.

Bardzo popularne w nowej jesień-zima 2014, sądząc po zdjęcia kolekcji mody, będzie cięcie miedzi i spódnica „dzwon”, która wygląda świetnie monochromatyczny kolor, głównie pastelami i stonowane, klasyczne dźwięki. Należy jednak pamiętać, że są lepiej nosić spódnicę z cienkim paskiem, które podkreślają talię i równoważy sylwetkę.

Share →