Moda Trendy 2014

Moda Trendy 2014

Moda – Pani kapryśna i nieprzewidywalna. Pewnego dnia, może pojawić się takie rzeczy, które wstrząsają światem mody. W tej chwili bardzo wiele utalentowanych projektantów, którzy z roku na rok zaskakują nas swoją bezgraniczną wyobraźnię i niesamowite stroje.

Za każdym razem wydaje się, że nic nowego nie można wymyślić. Ale po raz kolejny, że nie jest. Istnieje coraz więcej nowych modeli, które są o wiele bardziej interesujące niż poprzednie. Każdego roku, projektanci tworzą kolekcje wokół pre światowej – spadek. i ten rok nie był wyjątkiem.

Więc co będzie modne w 2014 roku?

Styl Męska

Ten styl jest odpowiedni dla pań silnego ducha i pewność siebie. Kobiety od dawna zapożyczone z męskiej szafy kilka szczegółów. Na przykład, krawat, który w tym sezonie jest bardzo istotne.

Zamiast pięknych buty obcasy w tym sezonie pani może kupić garnitur lub marynarka, które pogłębienia jej pewności siebie.

Moda w stylu lat 60-tych

Należy stosować się do tego typu panie pochodzą z Paryża i Nowego Jorku. Te lata to naprawdę magiczne. W 1964 roku Mary Quant projektant wykonane nowe odkrycie modne. Ten nowy powiew powietrza stał spódnica mini. Ten sezon będzie zdominowany przez jasne kolory.

Kup sobie płaszcz z pewnością z dużych przyciskach i umieścić je na skrócenie sukni w kształcie trapezu. Również uzupełniać swój wizerunek z dużymi okularami ukrywających się za nimi grube rzęsy. Na nogach jako opcja można nosić buty na wysokich obcasach duże, będzie wyglądać naprawdę elegancko.

Z tego możemy wywnioskować, że połączenie krótkich sukienek i płaszczy na jasny kolor będzie niewątpliwie trend w tym sezonie.

Eleganckie damy

Ten styl jest preferowany takie panie jak Audrey Hepburn i Marlene Dietrich. Te kobiety wyglądają naprawdę wspaniałe i eleganckie zarazem. Uściski i podkreśla rysunek ołówkiem sukni, elegancki płaszcz lub peleryna, kapelusz z rondem, okulary i rękawice – długie, które pomogą Ci stać się eleganckie i marzycielski charakter.

Te kobiety, oczywiście, chcą być rozpieszczani.

Spektrum kolorów

W tym roku będzie istotne jasne, soczyste kolory. Musisz zwracać uwagę. I wtedy, gdy jest zła pogoda, więc chcę jeszcze raz zanurzyć się w lecie. Aby zakupić ten sezon jest wyraźnie nie pasuje nudne odcienie czerni i szarości. Wybierz coś jasnego. Na wysokości mody będą kolory takie jak czerwony, fioletowy, pomarańczowy, czekolady, musztardy i fuksja.

Nie bój się eksperymentować śmiało łączyć jeden ton na drugi. Te kolory będą istotne zarówno w ubraniach, w palecie kosmetyków i akcesoriów.

Tekstylia

Niewątpliwie liderem w tym sezonie po raz kolejny stają się koszulki i swetry z dzianiny. Konieczne jest rozróżnienie pomiędzy różnymi wydłużone płaszcze takich rodzimych golfy i sukienka w stylu romantycznym.

I z powrotem w modelka ogrzewa skórę, pióra głośności i produktów futrzarskich. Również witamy jasne kolory i egzotyczne wydruki takie jak lampart. Futro musi być jednoznacznie nie tylko ubrania, ale także w różnych akcesoriów.

Ten sezon będzie szczególnie istotne wysokie buty w jasnych kolorach. Materiał głównie zamsz i miękka skóra. Buty zakupu, takie jak żółty, to na pewno będzie istotne.

Noś buty ponad spodnie. Dlaczego oni ukryć? I Twój wizerunek nabyła kilka kokieterię, położony na pięknym polu golfowym, które będą bardzo przydatne.

Akcesoria

Istotne w tym sezonie są paski i rękawiczki. Kup je w dowolny styl. Bez względu na to, co będzie szeroki lub wąski pasek. Zapraszam do łączenia go z tym, co chcesz.

Nie bój się eksperymentować! Rękawice będzie doskonałym uzupełnieniem, takich jak suknie wieczorowe.

Parasole

Deszcze czas – jesień. Cóż, jaki rodzaj deszczu bez parasola. W tym sezonie, dać pierwszeństwo małym parasolem z jakimś jasnym nadrukiem.

Torby

Przy wyborze torebki w tym sezonie jest zapłacić pierwszą część praktyczną. Nigdy nie wychodzi z mody wszyscy wiemy sprzęgła na pasek i torba w formie portfela. Pamiętaj, że należy wybrać warstwę jasny kolor i wspaniały dodatek do swojej torby w kolorze szarym, z oliwek lub kolorze czekolady.

Biżuteria

Dla miłośników biżuterii ogłosić w tym sezonie w modzie wielkim biżuterii. Zapraszamy do wyboru dużą i masywną dekoracji. Również trend tego sezonu będzie kierunek religijny.

Wisiorki i zwrócić w postaci gwiazd i krzyże będzie bardzo mile widziane.

Już dość dużo czasu dla nas moda stała się filozofią życia. Nie jesteśmy jak kiedyś ubrać coś, co było ciepłe. Teraz kierujemy się własnego stylu i sposobu życia.

Nowy sezon dominują jasne kolory, a więc wydaje się, że z nimi z powrotem latem! Miej oko na modę i być trend w 2014.

Podoba się? Głosuj – podziękować autorowi:

Share →