Modna damska biznes odpowiada wiosna-lato 2013

Modna damska biznes odpowiada wiosna-lato 2013

Garnitur dla wiosna-lato 2013 łączy w sobie kobiece linie, sexy i ekstrawagancji. Czołowi projektanci mody na świecie zadbali o szeroki wybór stylów kostiumów.

Spodnie garnitur – hit sezonu wiosna-lato 2013

Dla więcej niż garnitur wieku spodni ozdobione pięknymi połowy ludzkości, którzy go docenia, przede wszystkim, na praktyczność, wszechstronność i elegancji. Ten garnitur umożliwia nowoczesną kobietę do dostroić do „fali” w męskiej części populacji i zwiększyć ich zaufanie do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jednak mimo tych aspiracji, projektanci nadal nalegać na skupienie się na miękkiej kobiecości i wyrafinowania.

Dlatego też, w nowoczesnych Pantsuits obserwowanych miękkie linie, wyposażone, podkreśla godność kurtki rysunek cięcia i zwężone spodnie-rury, wizualnie wydłużają nogi i zrobić piękne panie powyżej.

W przyszłym sezonie wiosna-lato 2013 stroje są coraz bardziej ekstrawaganckie i oryginalne części. Mężczyzna cięcia rozcieńczyć zmiękczenie obrazu akcesoriów, krawiectwo jest coraz bardziej niezwykłe, a nawet w zbiorach niektórych projektantów, futurystyczny. Aktualne Pantsuits wola, składające się ze spodni z wysoką talią. Taki strój jest w stanie cudów: jest po prostu szczupła sylwetka i daje swoją magiczną wyrafinowania.

Nie zapomnij, aby trafić w przyszłym sezonie – Pantsuits bezpłatny cięcie. Jeśli nie chcesz wyglądać zbyt „ogromny”, połączyć spodnie-rury z wolnego, męskiej kurtki spodnie z wycinania lub bananów w mundurkach a zabudowanymi. Wybór zależy od właściwości ciała i osobistych preferencji.

Stylowa modne rygor w garnitury damskie wiosna-lato 2013

Wiele czołowych projektantów mody na świecie nalegać na braku szczegółów i wystrój prostoty i dyscypliny na rzecz w tym sezonie. Na przykład, geniusz swego rzemiosła Armani w swojej nowej kolekcji zakładu na ścisłych geometrycznych kształtach i świadomego ograniczeń. Garnitury damskie Giorgio Armani mody są również różne nasilenie, choć kolor trochę „zmiękczyć” obrazka: markowe stroje szyte z materiałów pistacje, śmietana, mleko i odcieniach szarości.

Jeśli nadal chcesz coś bardziej kobiece, poszukaj garnitury Donna Karan. Modny oszczędnościowy, to osłabia różne elementy dekoracyjne, pełne wdzięku draperia i stylowy lane. Pani Biznes powinien wyglądać nie tylko jako lider i silnej osobowości, ale także promieniować seksualność i urok. Dlatego też, oprócz klasycznych kolorach, wybierz kolory jak fioletowy, czerwony i fuksja. Valentino, jak Donna Karan, w stroje podkreślają finezji i czułości.

Dlatego użył takich tkanin jak szyfonu i koronki. A pastelowe kolory, przezroczystymi i kwiatowy print – jeden dowód.

Tom i nowe formy stroje dla dziewczynek

Tendencja do używania nowego i ciekawego, a czasem dziwaczny kształt i objętość części wyciąć garnitury damskie miały miejsce w ostatnim sezonie, ale to nie to straciło na znaczeniu w sezonie wiosna-lato 2013. Kostiumy są ciekawe sylwetki dzięki dziwacznym „dobrze zaokrąglone” ramiona, dodatkowe rękawy falbany, objętości, rękawy dmuchany i klocki barkowe.

Louis Vuitton stał przepychu i ekstrawaganckie stroje. Tutaj możesz zobaczyć duże przyciski w kilku rzędach i jasnych nietypowych wydruków i kwasu, atrakcyjnych kolorach. Nowe kostiumy Louis Vuitton zaleca się noszenie duży kapelusz dziwaczne kształty.

Ralph Lauren i Moschino przedstawia inny trend sezonu – odpowiada trzyczęściowe w stylu retro – stary Brytanii. Trykoty, dziane i taśmy komórek kamizelki, kapelusze, cylindry, owalne torby – wszystko to będzie szczególnie ważne w nowym sezonie.

Share →