Modne buty 2014: buty, sandały i buty z nowej kolekcji

Modne buty 2014: buty, sandały i buty z nowej kolekcji

Pory roku – sprzedaż doskonała okazja, aby kupić kilka nowych rzeczy buta. Zrobiliśmy wybór najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych rodzajów buty, botki i sandały z nowych kolekcji wiosennych 2014 Przegląd ten będzie poradzić sobie z faktem, jakie buty mody wiosna-lato 2014. więc możemy wybrać najlepsze do nowego sezonu.

Specjalne tendencja w przyszłym roku w roku 2014 – połączenie jasnych kolorach, skóry lub czarno-białych, w tym różnych wkładek kontrastowych. Dostępne w kolorze groszku, małych odbitek geometryczne lub abstrakcyjne wzory.

Jeśli lubisz niebieskie buty – jest najlepszy czas, aby kupić sobie parę błękitny. Jest to jeden z najbardziej modne kolory, a także w połączeniu z nadrukiem.

Na zdjęciu poniżej – modne buty z obcasami przez Rupert Sanderson, stylowe niebieskie sandały Burberry i jasne buty Mary Katrantzou (patrz Katalog poniżej).

A dla miłośników jasne kolory mają również wiele do wyboru: żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski i fioletowy Kolory są bardzo popularne.

Share →