Modne buty jesień-zima 2014-2015

Modne buty jesień-zima 2014-2015

Wraz z nadejściem jesień-zima 2014-2015 kwestia zakup nowej pary butów modne staje się szczególnie ważne. Jest to chyba najbardziej popularna wersja buta, który jest obecny w szafie prawie każdy szanujący się mody.

Nie mylić z wyborem butów modnych kobiet, należy zdecydować, z każdego stylu ubioru planujesz je połączyć i środki będą stosowane coraz częściej. Ale dużo puzzle na te problemy, na szczęście, nie trzeba: w sezonie jesień-zima 2014-2015 projektanci świata miały ogromny nacisk na uniwersalność, więc większość modeli butów odpowiednich zarówno dla stylu casual, a dla bardziej rygorystycznych klasycznych obrazów.

Na przykład, był kochany przez wielu wysokiej platformie, jak w kolekcji Kenzo i Balenciaga, doskonale podkreślają i stylowa spódnica biuro ołówek i jasne spodnie printovannye, które są idealnym miejscem na spacery z przyjaciółmi na wieczór miasta.

Ale buty na niskich peronów, przedstawionych w Rodarte i Stella McCartney, są niezbędne dla aktywnych dziewczyn, które nie siedzą na tam minutę, ale chcą, aby spojrzeć na to w 100%.

Ta wersja buta jest bardzo wygodne, z wygląda naprawdę stylowo.

Buty w męskim stylu

Męskość nie traci swoich pozycji przez kilka kolejnych sezonów. Wokół tej mody trendu zapalić poważną debatę, ale to tylko paliwa jej wspólny interes. Buty w stylu męskiej przedstawionym w sezonie jesień-zima 2014-2015 Michael Kors i Wiktor Rolf, będzie bardzo ciekawym elementem w wizerunku firmy.

Wierz mi, w tandemie z spodnium te buty są bardzo podkreślać swoją indywidualność.

Wygląda bardziej elegancki model ze spiczastym toe – taka jest kolekcja Marni i Lanvin.

Pompy klasyczne

Modne buty jesień-zima 2014-2015 jest po prostu niemożliwe, aby wyobrazić sobie, bez stylowych eleganckich czółenek, które są must-hevom prawie każda dziewczyna.

Tegoroczne klasyczne buty zachowane niemal wszystkich swoich tradycyjnych funkcji, w tym ostrej czystego palca i wysokiej cienkiej szpilki. Tylko dodać kilka elementów dekoracyjnych, ale nie przyciągają nadmiernej uwagi.

Pompy można znaleźć klasyczne Anthony Vaccarello, w Emilio de la Morena, Fausto Puglisi, Bottega Veneta, Jason Wu, Roland Mouret.

Buty z niskim kursie

Dla niektórych dziewczyn, komfort jest podstawowym wymogiem przy wyborze modne buty, a tu, oczywiście, skupia się na wysokości buty pięty.

Saint Laurent, Emporio Armani, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani postanowił ułatwić życie dziewczyny zmęczony nierealistycznie wysokich obcasach i tankietek. Zbiory te można znaleźć buty na niskim szeroki obcas, krótkim nawrocie, a nawet na zupełnie płaskiej oczywiście.

Nawiasem mówiąc, większość z tych opcji, które można idealnie dopasować nawet w najbardziej wyrafinowany sposób wieczoru, który daje im przewagę nad innymi modelami butów.

Buty z koronki i pasków

Wstęp na wcześniej przyjęte wyłącznie do celów praktycznych, w mody sezonu jesień-zima 2014-2015 cichu zmienił się w swego rodzaju element wystroju.

Na przykład, zamknięte buty ze sznurowadłami prezentowanych w Bottega Veneta i Giorgio Armani, może przynieść w żaden sposób kawałek stylu retro.

Nie mniej stylowe buty wygląd z wieloma cienkimi ramiączkami, jak w Saint Laurent i Givenchy – na wysokości pięty odgrywa absolutnie żadnej roli.

Buty stabilny obcas

Innym ulubionym trend wielu mody – Buty na masywnym, stabilnym obcasie.

Te buty mają bardzo ważną zaletę – są bardzo wygodne w noszeniu, ale może dać nogi kobiet dość wspaniałe widoki dzięki wysokości pięty.

Takie modele można znaleźć w kolekcji Erdem, Lanvin, Michael Kors, Vivienne Westwood.

Modne buty o nietypowym kształcie

Gdzie są w sezonie jesień-zima 2014-2015 bez oryginalności? Zadbaj o swoich domów mody takich jak Givenchy, Miu Miu – cienkich pierścieni ich buty mają bardzo nietypowy kształt.

Aktualne druki buty

Modne buty printovannaya od dawna popularne wśród wielu dziewczyn. Mając to na uwadze, wielu projektantów zdobione buty większość zdjęć.

Erdem, Vivienne Westwood koncentrują się na florystycznych wzorów i abstrakcji.

Reed Krakoff, Saint Laurent powodzeniem pokonał zwierzęcą motyw.

Valentino, Stella McCartney buty zdobione i bardzo jasne, kontrastowe i bardzo chwytliwe drukuje.

Modne buty wystrój

Wystrój w jesienno-zimowym sezonie 2014-2015 nie są wybitnymi projektantami także oszczędził. Chloe, Vivienne Westwood, Dom Holandia, Dsquared2 urządzone zamszowe buty z futra sztucznego ich zbiorów.

Marek mody, takich jak Dolce Gabbana Rochas, Valentino, Giorgio Armani wybrał dżetów, koraliki, nity i koraliki.

To właśnie te elementy dekoracyjne można znaleźć w dużych ilościach na buty, one składane na ostatniej wystawie.

Podsumowując wyniki naszego przeglądu modnych butów, chcę podkreślić, że w jesień-zima 2014-2015 naprawdę bać się eksperymentów. Indywidualność cen, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby przełożyć na rzeczywistość wszystkie swoje najśmielsze wyobrażenia!

Share →