Modne dżinsy na rysunku

Modne dżinsy na rysunku

W nadchodzącym sezony dżinsy i spodnie jeansowe nie straci na popularności, a wręcz przeciwnie – ich ceny gwałtownie rosną. Jednak różnorodność stylów i stylów dżinsy mogą zmylić nawet najbardziej doświadczonego fashionistkę zrobić to samo. Nie jest łatwo wybrać idealne pary na rysunku. A jednak nie jest to takie trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Wystarczy przestrzegać kilku prostych wskazówek.

Tak, wybrać dżinsy pasują i baw się dobrze!

Wątła budowa ciała

Polecam zwrócić uwagę na bezpośrednich lub skinny jeans na biodrach. Trzymaj się z dala od capri „Bermuda”, spalony dżinsy i spodnie z nadmiarem szczegółów dekoracyjnych – oni „kradną” centymetrów i optycznie skracają nogi. Również nie zaleca się nosić dżinsy z wysokim stanem – są wizualnie skrócić górną część tułowia.

Chłopięca figura

Wąskie biodra, plecy płaskie i niezdefiniowane w talii? A dla ciebie po prostu stworzyć modne obcisłe dżinsy-bedrovki lub spodnie jeansowe, piaskowane (piaskowane drelichowe)! Tworzenie iluzji kobiecych krzywych pomóc małym i nizinne kieszenie.

Nie zaleca się noszenie jeans cięcia wolne, które czynią postać bardziej męski.

Figura w kształcie gruszki

Aby zrównoważyć ciężkich bioder, talii i elegancka mała górna część ciała, wybrać klasyczne proste dżinsy lub denim boot-cut. Dżinsy w żadnym wypadku nie powinny być zbyt szybkich pośladki i uda! Ukryj żołądek do pomocy z wysokim stanem jeans.

Kolejnym punktem: duże lub bardzo umieszczone kieszenie wizualnie zmniejszyć duże pośladki.

Czy jabłko rysunek

Jeśli masz zgrabne nogi, a nadmiar masy jest skoncentrowana w pasie, można przyjąć taką opcję: zwrócić uwagę na prostym odcinku dżinsy startowego cięcia – są wizualnie szczupła. Wysoki stan pozwala na ukrycie tych dodatkowych kilogramów w pasie. Wysoko umieszczone tylne kieszenie wizualnie podnieść pośladki.

Należy zwrócić uwagę na proste jeansy z wysokim lub normalnym (ale nie hipster!) Z ciemnego denimu, najlepiej z efektu rozciągania (2% elastan / lycra). Zmieścić mężczyzn mody. Nie nosić dżinsy i spodnie rozgorzał z szerokimi kieszeniami z przodu.

Kup dżinsy tylko wtedy, gdy pasuje dobrze, tylko, że nie na cenę i etykiety – najważniejsze. Nie należy również zapominać, że rozciągniętej denim. Jeśli kupiłeś dżinsy zbyt luźna, z czasem będą one rozciągnąć dalej.

I wreszcie, pamiętaj, że denim jest zazwyczaj siedzi po pierwszym praniu, więc jeśli kupił dżinsy w ogóle, nie spiesz Hemming i skrócona – lepiej jest to zrobić po pierwszym praniu, lub może żałować.

Share →