Modne kolory i odcienie jesieni-zimy 2013-2014, zdjęcie

Modne kolory i odcienie jesieni-zimy 2013-2014, zdjęcie

„Uruchom Show” w sezonie jesień-zima 2013-2014 będzie dość zróżnicowana paleta kolorów.

Weźmy podróż w przyszłość, aby dokładnie rozważyć, co jeszcze będą istotne kolorowe ubrania w najbliższych 2014.

Modne kolory jesień-zima 2013-2014

Więc, po pierwsze chciałbym rozważyć „błękitną” kolor. To właśnie w tym systemie barw przedstawiono w dużej liczbie mody w przeszłości, na całym świecie.

Pomimo faktu, że kolor jest istotna dla wielu porach z rzędu, wszystkie takie same w nowego zbioru projektanta dodać rodzynki.

W modzie obejmują wszystkie bogate, ciemne i głębokie odcienie niebieskiego. Szczególnie modne ubrania stylowe wygląda aksamitny niebieski, dlatego zalecamy, aby zwracać uwagę na to. Kolejny trend w modzie w nadchodzącym sezonie zaprezentują się słoneczną pomarańczę.

Projektanci wybrali to nie przypadek, ponieważ jasny pomarańczowy – kolor słońca, kolor ciepła, co mamy brakowało w zimie. Co więcej, ten kolor będzie przechowywać żywe wspomnienia z letnich prowadzonych Chic. Styliści twierdzą, że kolor pomarańczowy będą popularne w 2014 roku, nie tylko w sposób, ale także w jego poszczególnych elementów.

Bright różowe i fioletowe kolory również nie są na końcu listy modnej kolorystyce w nadchodzącym sezonie. Fashionistka znajdziesz wspaniałą niespodziankę – sukienkę, jasne różowe tony. Należy pamiętać, że takie modele stały się prawdziwą rewelacją we wszystkich pokazach mody znanych projektantów.

Ważne jest, aby pamiętać, że większość będzie wyglądać harmonijnie go odcień jedwabiu i satyny w materiałach. Tak więc, nawet w zimie będą otoczone podwójnym „miękkie” i komfortu.

Ubrania w stylu khaki, które odbywa się w ciemno-zielonych i niebiesko-zielonych barwach, nadal zachowuje swoją popularność w nadchodzącym sezonie.

A jeśli mówimy, rozumiesz, na modnego stylu wojskowym, a następnie natychmiast przywołać odpowiednich akcesoriów, takich jesień-zima 2013-2014, a duże przyciski, szerokie paski i torby brute mundury wojskowe.

Oczywiście, romantyczne panie styl militarny nie jest szczególnie nadaje. To oni Projektanci polecam zwrócić uwagę na innym popularnym kolorem roku – delikatny fiolet. Ciemny fiolet jest w stanie podkreślić nie tylko swój romans, ale także rodzaj kobiecości.

Co więcej, ten elegancki kolor harmonizuje kolejny trend w modzie – przezroczyste materiały i akcesoria. Tak więc, w zimie Twój wizerunek tak łatwo być lekkie i przewiewne. No, oczywiście, nie zapomnij wspomnieć, namiętny kolor czerwony!

W tych odcieniach są spełnione stylowe suknie wieczorowe i modne płaszcze zimowe, szaliki i rękawiczki. Wiodąca pozycja w przebojów kolorów w 2014 roku, sądząc po zdjęciach kolekcji projektantów tradycyjnie zajmują czarne.

Jak wiemy, jest to najbardziej praktyczne, a co więcej, ma w sobie elegancję i rygor. Że czarne stroje pozwalają fashionistki podkreślić delikatność linii, ukrywa wszystkie niedoskonałości figury. Zostań produktem hitem w czarnej skóry.

Szary był i będzie istotne i uniwersalne w każdym czasie. Odzież modna szare wygląda mniej ponure, ale ma ten sam praktyczności, elegancję i wszechstronność. Kurtki, płaszcze, kurtki, garnitury, sukienki, w odcieniach szarości będą popularne w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2013-2014.

Brązowy – jest to kolejny trend w modzie, która nie jest gorsza od jej kierownictwa, lecz przeciwnie, z każdym sezonem, nabiera tempa. Płaszcze, sukienki i garnitury, wykonane z materiałów o różnych fakturach jest zawsze modny i elegancki wygląd w modnym kolorze brązowym i beżowym.

Share →