Modne spodnie na wiosnę-lato 2014

Modne spodnie na wiosnę-lato 2014

Odkąd Coco Chanel pierwszy zaszokował świat nosząc pantsuit, minęło wiele lat. Teraz spodnie – jest stałą cechą szafie każdej nowoczesnej dziewczyny. Są wygodne i praktyczne, oraz w żaden sposób nie gorszy się ubrać lub spódnice. A w przyszłym wiosna-lato 2014 projektantów i domów mody, jak oczekiwano, znów nie uciec jego uwagę ta część kobiecego stroju.

Generalnie, trendy mody w projektowaniu spodni nie odszedł daleko w porównaniu do ubiegłego roku. Ale pewne różnice są nadal.

Szczelne i reguła w rynnie

Obcisłe spodnie-rury w ciągu kilku lat możliwe jest nazwać klasyką – W ciągu ostatnich kilku sezonów, nie pozostawiają swoje pozycje w kolekcjach największych światowych marek. Znakomicie wytrącenia kości udowej i piszczeli, będą one wyglądać dobrze na zwycięzcę szczupłą sylwetkę, nawet jeśli nie posiadają one charakter długimi nogami – wysoki obcas w połączeniu z modą «trzcina» optycznie wydłuża nogi i zwiększa wzrost gospodyni na kilka centymetrów. Wysokie, jak na charakter dziewcząt może sobie pozwolić na obcisłe spodnie również nosić w połączeniu z butów bez obcasów: jasne trampki lub balet mieszkania stylowych.

Ponadto «top» mogą odebrać wszelkie – są one równie korzystne i wyglądają z wąskimi, topy i kurtki z tomu.

Kobiecy luksusowe szerokie spodnie palazzo

Ale, z całym szacunkiem dla praktycznych i wygodnych stylu naciąganych spodnie, nie są one odpowiednie dla wszystkich. W obecności pełnych kobiecych bioder są jeszcze spodnie dziewczyny średniego wzrostu mogą zmienić się nie do poznania. I nie na lepsze. Co możemy zrobić, aby tych, których natura nie obdarzyła teraz modne nastoletnie postać? Możesz wybrać styl spodni zarówno modne i odpowiednie? Nasz werdykt jest niemożliwe.

Tylko potrzebne do skomponowania Ci odpowiedni kolor, takie jak ciemne spodnie i lekkiej góry. Ciemno – to nie znaczy, czarny, najważniejsze, że to był wyciszony kolor: czerwony, granatowy, itp

W nadchodzącym sezonie na ulicach można znaleźć naprzeciwko spodnie obcisłe spodnie: szerokie wybuchały. Ich latania, nieuchwytna sylwetka doskonale ukryć niedoskonałości figury dostępne, a duża ilość jasnych kolorach i latającego tkaniny przekształcenia ich posiadacza w «Królowa wybrzeżu», Jeśli długość spodni w pasie o szerokości nieco zawyżone dodać, można doskonale podkreślają godność typu figury «klepsydra», Na tle szeroko rozszerzającą dolnej linii, pas w talii akcentowane wysokim stanem, który pomoże jeszcze bardziej «utyanut» wizualnie.

Szerokie spodnie, w zależności od opcji, sylwetka, styl, tkanin i kolorów może być doskonałym rozwiązaniem na spotkanie biznesowe lub romantyczny wieczorny spacer lub wycieczka w nocnym klubie z przyjaciółmi.

Spodnie spódnicy? Albo Yubko-spodnie?

Share →