Modne torebki jesień-zima 2013-2014

Modne torebki jesień-zima 2013-2014

Torba dla kobiet – nie jest tylko środkiem do przewozu rzeczy, ale najważniejszym atrybutem stylu, co jest niezbędne do stworzenia ideału pełnej i harmonijny sposób. Według psychologów worka może być określona nawet charakter kobiet. Torba – sposób wyrazić swój nastrój, sposób wyrażania siebie.

W związku z tym bardzo ważne jest, aby dokładnie podejście wybór woreczków, a jeszcze lepiej – worków. Po tym wszystkim, w każdym nastroju, obrazu i impreza potrzebuje własnego worka. Załóżmy, zagłębić się w cudownym świecie mody torebki jesień-zima 2013-2014 i zobaczyć, co będzie odpowiednie torebki pochodzące upadek.

Modne torby na zakupy kolor jesień-zima 2013-2014

W tym sezonie, światowej sławy projektanci opracowali szereg opcji torebek damskich. Bogactwo stylów, kolorów, elementów dekoracyjnych, które zachwycą nawet najbardziej doświadczonym fashionistkę. Najpopularniejsze (oprócz klasycznych czarno-białych kolorach) torby stały się brązowe i beżowe kolory, odmiany niebieskie skale, ciemnym kolorze zielonym i, oczywiście, nigdy nie wychodzi z mody torebki czerwieni.

Nie może nie cieszyć, że teraz projektanci nie upierają się, że powinna być torba kolor buta. Wręcz przeciwnie – zaletą jest podana kontrastować z kolorem buty torebki. Torba działa jako samowystarczalnego niezależnego akcesoria, które co do zasady nie może być wybranym kolorem lub w odzieży lub obuwia, lub w innych akcesoriów.

Najważniejsze – aby wytrzymać jednego stylu w drodze, a wybór kolorów nie ma żadnych ograniczeń.

(Blumarine, Chloe, Max Mara, Loewe)

Moda Torebki ze skóry gadów.

Które odegrały rolę Snake roku, lub z innych powodów, ale faktem jest – torby ze skóry gadów – niezrównany lider na popularności w świecie torebek.

Te modne torebki jesień-zima 2013-2014, piękny i elegancki, nadaje się do niemal każdego obrazu i każdym wieku właściciela. Wyglądają bardzo imponujący i drogie, tak kochany przez wiele kobiet na całym świecie. Wybór koloru, jak wspomniano powyżej, jest twoje. (Reed Krakoff, Chloe, Gucci)

Modne torebki jesień-zima 2013-2014: Bag – trapez.

Bardzo popularne torby stylu – Trapez. Ten podłogami torby, zazwyczaj mają krótki sztywne uchwyty. Nie duże i nie małe, są one praktyczne rozwiązanie dla każdej kobiety.

Torba – Keystone byłoby właściwe, aby przyjrzeć się i garnitur i szalonych sukienka. (Armani, Dolce & Gabbana. Marc Jacobs)

Torba Moda – portfel.

Torba – Teczka – niezastąpiona rzecz w szafie pani biznesu. Ścisły, bez zbędnych elementów, takich torba podkreśli styl biznesowy kochanką i będzie przydatnym narzędziem do przekazywania ważnych dokumentów i innych akcesoriów nowoczesnej kobiety. (Armani, Dolce & Gabbana. Alexander Wang, Lanvin)

Torby, torby podróżne moda jesień-zima 2013-2014

Torby – Torby są w walizkach formy wykonane z trwałego materiału, praktyczne, mają sztywną ramę i krótkie wygodne uchwyty. Projektanci mody powinni zrezygnować zbyt duże torby w tym sezonie, Zaletą średnich toreb. Z tego worka można iść do pracy, a także podróży krótkoterminowych, pomimo niewielkich rozmiarów, torba – pojemna torba i bardzo wygodne. (Armani, Hermes, Marc Jacobs, Moschino)

Modne torebki – foldery.

Jak widać, wiele projektanci mają pochodzić z worków do biura. Innym rozwiązaniem stał torby – foldery w kolekcjach jesienno-zimowych są dość powszechne. Futro, lakier, matowy, miękki i sztywna rama, te worki – bunt przeciw nudzie i rutynowych biurowych zwykłych folderów. Piękne, stylowe, wygodne – to motto worka – Folder. (Trądzik, DKNY, Michael Kors, Marni)

Klasyczna torebka 2013.

A teraz jest czas, aby uciec z worka do pracy i za torby dla rekreacji, na spacery, zakupy i więcej. Jeden z tych toreb jest torba z klasycznymi podłogami krótkie uchwyty mają więcej lub prostokątny kształt blisko niej. Takie torby – ulubione większości kobiet. Są one cenione za wszechstronność i piękna. (Blumarine, Christian Dior, Victoria Beckham)

Pamiętaj portfele naszych babć. To właśnie w tym portfel retro posiada ogromną ilość torebek damskich rzeczywiste współczesnych. Bardzo kobieca i niezwykle urocze torebki dla romantycznych dziewczyn. (Dolce & Gabbana, Bottega Veneta, Armani, Marc Jacobs)

Kwadratowych mini sprzęgła.

W miejsce prostokątnych szponów pochodzą kwadratowy modelu. Sprzęgła te mogą nawet przypominać wydane torebkę. Są one małe i siedzieć wygodnie w dłoni, ta torebka nie będzie ciężarem dla Ciebie przez cały wieczór. (Nina Ricci, Jason Wu, Lanvin, trądzik)

Zdobione sprzęgła.

Stylowe – sprzęgła, ozdobione haftami i kamieniami. Są one niezwykle zabłysnąć w świetle reflektorów, zwracając uwagę na persona. Z tej torebce – nawet na czerwonym dywanie! Magiczne kamienie szlachetne lub haft – wybór należy do Ciebie. (Marchesa, No21, Matthew Williamson, Lanvin, Marni, Moschino, Armani)

Więcej zdjęć mody torebki jesień-zima 2013-2014

Share →