Modne torebki wiosna-lato 2015: główne trendy

Modne torebki wiosna-lato 2015: główne trendy

Nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, co torebki wiosna i lato 2015 będzie na wysokości mody. W trendzie jak małe mini-torby i ogromne, przestronne torby, plecaki.

Aby zdecydować, co wolisz zacząć powinien przynajmniej przyjrzeć się im z bliska.

Mini torby – jeden z głównych trendów w następnym sezonie. Projektanci oferują podobne modele na nadgarstku, za plecami, albo trzymając eleganckie pióro. Diane Von Furstenberg pokazał na jego występów dziwaczne miniaturowych modeli torebek, ale marki Louis Vuitton, z drugiej strony, wybrał się kanony stylu klasycznym.

Kolejny jasny trend, który nie możemy nie wspomnieć – to łączniki, które obserwowano w prawie wszystkich kolekcji znanych marek. Najpopularniejsze materiały: imitujące skórę gadów; wykonane w metalu; z różnych wzorów geometrycznych. Fantastycznie ukształtowane sprzęgła były widoczne w kolekcjach Ralph Lauren, Sportmax, Giamfranco Ferre i wiele innych pokazuje projektantów.

Popularne materiały stosowane w przetwarzaniu modnej torebki na wiosnę i lato 2015 – aksamitny, dżetów, koraliki, frędzle i ćwiekami.

Stylowe plecaki były widoczne na kilku wystawach. DKNY i Versus oferuje sportowe plecaki stylu, a Hermes stworzył plecak stylizowany skóry gadów, ale wyrażone w minimalistycznym stylu.

Pień uchwyty w workach były widoczne w kolekcji Chanel. Mesh długopisy były widoczne na kilku wystawach, w tym Tory Burch i Miu Miu.

Innym trendem modne torebki wiosna-lato 2015, a sezon jako całość – korzystanie z materiałów przezroczystych.

Tak, masz teraz okazję dla wszystkich, aby wykazać, jakie tajemnice ukryć swój miniaturowy torebkę.

Share →