Modne ubrania 2014: plotki i trendy

Modne ubrania 2014: plotki i trendy

Opublikowane Anna 01 czerwca 2013

B kolekcje odzieży dla 2014 modny kierunek cięcia jest uważany proste: prosta, bez zawiłości. Nacisk kładzie się na dekoracje. Na przykład, proste cięcia sukienka urządzone stoiska drapowania na plecach. Zasłony można poprawić wiele wad rysunek.

Używany jako haftem dekoracji, głębokich cięć. Na wiosnę 2014 pokazy mody w bród prezentowane podarte ubrania. I, jako rodzaj podarte ubrania i używane spodnie i topy i sundresses.

W modzie z rondem „stanik”, podkreślając uwodzicielski część kobiecej. Wiele pozycji z eleganckimi piorunem. Z ostatnich sezonach przeniósł się kamizelka, jak modne rodzaju odzieży.

Garnitury męskie wciąż w modzie i można je nosić buty. Spódnice, spodnie – wysokim stanem

Najnowsze Suknie 2014 – retro. Do elementów tworzących są używane style ciężarowe, hippisi. Decor takie sukienki są żywe elementy.

Najbardziej popularny styl w 2014 roku będzie wojskowego. Przedstawicielem tego stylu będą znane domy mody, takie jak Balmain i innych. Styl sportowy, ulubiony przez wielu kobiet i młodych dziewcząt, nadal popularne w 2014 roku. Ale jednym z najbardziej popularnych stylów, z pewnością będzie kobiecość.

Znowu się miejscowo w stylu western: falbanki, gorsety, jeansy.

Kolor w kolekcje odzieży dla 2014, i ich kombinacje są wybierane pod hasłem: oryginalność i kreatywność. Będzie z powrotem mody niebieski i seledyn. W sezonie jesień – zima 2014 spotkamy się białe, czarne, czerwone, różne odcienie brązu, czekolady, kawy, cyjan, magenta, i wielu innych. Będzie stylowe tkaniny z wzorem ornamentu i różnych wydruków.

Modne będą geometryczne wzory etniczne i. Nowy trend: rysunki na temat miejsca. Jest prawdopodobne, że na popularności wygaszania druków będzie asymetryczny: niektóre rysunki połączone w pojedynczej postaci odzieży.

Okazuje się, że sama sukienka z różnych punktów widzenia wygląda inaczej.

Share →