Modny kolor włosów 2014-2015 - od naturalnego do sztucznego

Modny kolor włosów 2014-2015 – od naturalnego do sztucznego

Natura dała nam trzy naturalne kolory: czarny, blond i czerwony. Wszystko inne – przejścia z jednego koloru do drugiego. Moda od dawna uwagę na naturalność i naturalna, więc te kolory stale na jej szczyt.

Stylowa blond

W tym sezonie, blondynka może wybrać swój ulubiony kolor z palety ciepłych odcieniach: złoto, szarości, a nawet światła miedzi. Podaj swoje grzywy tego rodzaju może nie tylko malować, „doskonałe” poradził sobie z tonerami i balsamów odcień. A włosy są mniej bolało.

Ważna uwaga: wybierając odcień prowadzony przez kolor skóry, i wiesz lepiej nadaje Ashy krótkie włosy, to niech również w połączeniu z innymi kolorami.

Głęboka czerń – inna modny kolor włosów w sezonie 2014-2015. Dla brunetek stylistów w tym roku opracowano również parę modnych wariantach. Głównym trendem – maksymalna blask i połysk czarne nici. Maksymalna trendu patrzeć z odcieni metalicznych, ciemny niebieski lub fioletowy odcień. Jak popularne pogłębić naturalny kolor z czarnego tworzywa. Dla miłośników słodkich smaczne czekolady pojawił odcieni do ciemnych włosów.

W kilku z niezwykłym odcieniu fryzury Shag najlepiej jasnych geometrycznych liniach są.

Właściciele najbardziej słonecznych ekspertów włosów sugerują przy użyciu palety kolorów od czerwieni do głębokiej blado rubinem. A można połączyć go nawet w tym samym fryzurę. Stylowy wygląd tzw „Kalifornia” kolor, którego istotą jest ustalenie wpływu spalonych końcach. Korzenie barwione ciemniejszy, a kończy – w świetle.

Dzielne panie oferują połączenie „czerwony + szary.”

Wszystko to – nazwy jednej techniki barwienia włosów stało się bardzo popularne w ciągu ostatnich 5 lat. Istotą jest to, aby lepiej wyrazić pojęcie „gradientu” – gładkie (lub nie) przejście odcień światła do ciemności, i vice versa. Taka kolorystyka często realizowane w tej samej gamie kolorystycznej.

Na przykład, z lekkiego blond na korzenie blondynka na czubkach. Nie ma innej opcji: czarne korzenie płynnie w kolorze czerwonym lub niebieskim – jest również dość modny kolor włosów w 2015 roku .

Płynne przejście od naturalnego do sztucznego

Na śmiały nowy trend – trend „lalki włosy”. Każda dziewczyna w moim dzieciństwie była Malwina lub Barbie z jasnym błękitne lub różowe włosy. Potem przyszedł do przyjęcia tego „chip”.

Modny kolor włosów 2014-2015 W tej wersji może wyglądać bogaty (różowy, niebieski, fioletowy, zielony), szmaragd i odwrotnie – płynnie i delikatnie (pastelowe odcienie). Niestety, takie długie fryzury barwienia nie jest odpowiedni. Ale nici z tego koloru są dopuszczalne, a tylko podkreślić godność i piękno fryzury.

Moda jest malowanie tworzone przez „szablonu”. Albo będzie to plamy lampart, cienkie paski lub prostokąt w świątyni. Kolor dobiera się w zależności od koloru bazowego włosów.

Share →