Modny kożuch sezon zimowy 2013 2014

Modny kożuch sezon zimowy 2013 2014

Moda na płaszcze pojawiły się przez długi czas. W tym czasie, tego typu odzieży mocno osiadł w szatni kobiet i mężczyzn w.

Kożuch niż funkcji estetycznej doskonale nam ciepło. Dość trudno znaleźć bardziej ciepłe ubrania dla sezonu zimowego.

Modne zimowe płaszcze 2014

W celu dokonania właściwych wyborów w nadchodzącym sezonie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę nowe trendy w modzie, które oferują nam znanych projektantów.

Płaszcze damskie

Kożuchy płaszcze stały się bardzo popularne wśród mody z kilku powodów: po pierwsze, że wyglądają bardzo ekstrawaganckie i piękne, a po drugie, są praktyczne i bardzo wygodne w noszeniu.

Płaszcze damskie zimowe 2014 – modele wykonane są z prawdziwej owczej lub substytutów, które są wystarczająco wysokiej jakości. Obecność tych materiałów wysokiej jakości z uwagi na fakt, że futro jest nie tylko wygląda świetnie, ale doskonale zatrzymuje ciepło, nawet w najcięższych mrozów.

Innym ważnym trendem w przyszłym sezonie jest wykorzystanie elementów i wkładki futra w różnych kolorach.

Projektanci w swoich nowych kolekcji przedstawił nam płaszcze dla kobiet w 2014 roku, bogato zdobione mankiety i kaptury, wykonane z wykorzystaniem sobole, norki i wiewiórki. Dzięki tej technice, projektanci starali się osiągnąć efekt przepychu i luksusu.

Jeśli mówimy o długości kożuch kobiet, a następnie, po pierwsze, wszystkie modne kobiety powinny zwracać uwagę na model średniej długości. Centralny jest długość poniżej kolana.

Również istotne przycięte płaszcze, kurtki przypominają nam o modzie. Te doskonale podkreślają płaszcze kształt.

Jeśli chodzi o kolor, oprócz klasycznych koloru owczej, rzeczywistej i czarny kolor czekolady. Te kolory są uniwersalne. Nadają się do poważnej kobiety biznesu, i dla młodych i niegrzeczna dziewczynka.

Niektórzy projektanci postanowili nas zaskoczyć, wydając jasne białe fartuchy, które dotknęły jego elegancję i blask.

Bluzy męskie

Mężczyźni wybrać warstwy, zgodnie z tymi samymi kryteriami jak ta kobieta. Jednak większy nacisk robią na praktyczność i wygodę. Mężczyźni powinni zwrócić uwagę na fakt, że wybór odpowiedniego modelu owczej skóry, najpierw trzeba zbudować na swojej codziennej garderoby, a następnie wybrać tylko pewien styl i kolor odzieży.

Najpopularniejsze modele męskiej kożuchem sezonie zimowym 2013 2014, sądząc po kolekcjach projektantów, stał się modny warstwy średniej długości. Takie modele baranicy mogliśmy zobaczyć w kolekcjach Dries Van Noten, Trussardi i innych.

Modele kożuchy w tym roku są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających mody. Modne płaszcze męskie prezentowane są w dość szerokim zakresie kolorów. Ponadto, mają ciekawy design i oryginalny wystrój.

Powłoki te można łatwo łączyć z różnymi stylami ubioru. Mogą być nawet wspaniały dodatek do odzieży sportowej.

Szczególnie istotne w zimie 2014 modele mają owczej skóry kolan i poniżej. Popularny staje się znowu w klasycznym stylu, a także odważny styl wojskowy.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, w nowym sezonie możemy zobaczyć, płaszcze męskie pionowych z tradycyjnym angielskim kołnierz. Takie modele można znaleźć w kolekcji Moschino, na przykład.

Mężczyźni, którzy prowadzą aktywny tryb życia zdecydowanie powinni zwrócić uwagę na owczej skóry, przez cięcie przypomina czarnych skórzanych kurtkach. Co do zasady, modele dwurzędowy obcisłe sylwetkę.

Share →