Moli

Moli

Laserowa kosmetologia: usuwanie pieprzyków na twarzy

Moli zwykle nazywane pigmentowy formacji skóry, nabyte lub wrodzone. Najczęściej mają postać groch lub ciemnobrązowe plamy. „Mole” – znani w medycynie w celu określenia terminu „kreta”, który zakłada zmian barwnikowych skóry, w tym zakaz wrodzonych plam barwnikowych.

Z klinicznego punktu widzenia, mol – powstawania łagodnego charakteru skóry. Najczęściej ich obecność nie jest związana z co było problemem (usuwanie tj E Masa moli. – Nie jest dobrym pomysłem). Zwykle jest to nagromadzenie komórek barwnikowych znamion obszaru ograniczonego.

Przyczyną znamion jest lokalnym zaburzenia syntezy i metabolizmu melaniny pigmentu.

Zazwyczaj taki mechanizm skóry o gładkiej powierzchni, w zasadzie płaskiej, może być pokryta włosami. Standardowy okres edukacji – dzieciństwa i dorastania, choć wygląd moli w wieku dorosłym jest całkiem normalne.

Krety nie są wrodzone: ludzie rodzą się bez nich. Do 90% wszystkich znamion wystąpić w ciągu pierwszych 25 lat życia. Po osiągnięciu wieku czterdziestu zaczyna ich zniknięcia, który jest do 80 lat, zakończonych w pełni.

Z medycznego punktu widzenia kreta w pewnych okolicznościach może być bardzo niebezpieczne dla Twojego pojazdu. Jest to spowodowane faktem, że produkt jest przebarwień może być punktem wyjścia dla rozwoju czerniaka – ryzyko raka i pod wpływem innych czynników „przyczółek” choroby może być każdy mol. Dlatego usunięcie moli czasem staje się problemem.

Dodatkowe czynniki ryzyka obejmują uszkodzenie skóry (zwłaszcza oparzenia), narażenie na promieniowanie UV (tan otrzymano w sposób naturalny, i solarium), masaże, leczenie terapii hormonalnej.

Naturalne Znamiona czynnik wzrostu w okresie dojrzewania i jest ciąża.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, – własny usuwanie pieprzyków na twarzy lub innych części ciała może kosztować drogo. Cena może prowadzić do nowotworu! W przypadku wykrycia jakichkolwiek zmian w moli objawy powinien niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Na potrzeby opieki medycznej (i ewentualnie usuwania moli) można mówić następujące czynniki:

  • dynamika zmian skórnych;
  • utrata włosów z pieprzykiem;
  • Pojawienie się pieczenie, świąd, ból;
  • przebarwienia moli (specyficzne odcień nie ma znaczenia, że ​​mówimy o zmianie oryginalny kolor);
  • tworząc uszczelnienie;
  • Obecność czerwonego pierścienia wokół mola, zacierając jego krawędzi;
  • zmienić lub całkowity zanik skóry Znamię wzór;
  • złuszczanie.

Każda z tych objawów może wskazać występowanie czerniaka. W tej sytuacji, nie ciągnąć, niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Nawet niewielkie opóźnienie może wkrótce mieć bardzo negatywne konsekwencje, a także zacznie dawać przerzuty czerniaka, oprócz jego rozwój jest niezwykle trudno dokładnie przewidzieć.

W tej sytuacji, szybka i kompetentna usuwanie pieprzyków może dać nieocenione usługi dla zdrowia.

Jako bardzo skutecznego zapobiegania, które mogą znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo zwyrodnienia moli, działa odmowę nadużywać opalania i ochrony przed słońcem, jak i zmiany skórne po kontuzji. Najbardziej niebezpieczne moli na podeszwach i dłoniach. W grupie najniższego ryzyka – edukacja z rosnących włosów.

Po usunięciu znamion należy zachować czujność, gdyż produkowane z pracy opóźnienia nie może dać pełnej gwarancji przeciw rozprzestrzenianiu się przerzutów.

Mole laserowe usuwanie

Tak więc, z różnych powodów nie było pytanie o sposób usunięcia moli. W obu przypadkach (ostrzeżenie choroby lub usuwania moli na twarzy dla celów estetycznych) skuteczną metodą jest wykorzystanie technologii laserowej.

Laser ma szereg zalet. Po pierwsze, usunięcie moli lasera towarzyszy zakrzepicy najmniejszych naczyń krwionośnych, eliminuje utratę krwi, jak również ryzyko możliwego przerzutów.

Po drugie, podczas usuwania moli lasera jest znacznie szybsza regeneracja skóry.

Wreszcie, nie zapomnij o doskonałej efekt kosmetyczny. To jest najważniejsze dla płci pięknej, zwłaszcza jeśli mówimy o usunięcie moli na twarzy lub innych odsłoniętych części ciała.

Głównym czynnikiem dla wszystkich pacjentów jest prawie całkowity brak bólu. Mole laserowe usuwanie w połączeniu z zaawansowaną leków przeciwbólowych powoduje działanie bardziej komfortowe.

Niewątpliwie ważną rolę odgrywa w rodzaju stosowanych do usuwania technologii mola. Bardziej nowoczesny sprzęt i specjalistów wyższego szczebla, tym lepiej dla pacjenta. W tym przypadku cena będzie nieco wyższa, ale zaoszczędzić na zdrowie – bardzo zły pomysł.

Najbardziej „zaawansowane” jest obecnie uważany za kwaśny urządzenia laserowe CO2. Usunięcie zmian skórnych to kosztem minimalnego uszkodzenia skóry i bez oparzeniami. Po usunięciu moli małych śladów pozostało.

Share →