Nadmierne pocenie się i zaczerwienienie twarzy

Nadmierne pocenie się i zaczerwienienie twarzy

Lekarze, którzy leczą pacjentów cierpiących na nadmierne pocenie (nadpotliwości dłoniach, twarzy, pach) już dawno zauważył, częste połączenie państwa z stres twarzy zaczerwienienie (zmętnienia-syndrom). Obserwacje wykazały, że w chwilach podniecenia jest nie tylko zaczerwienienie twarzy, ale także gwałtowny wzrost potliwości. Jest to szczególnie prawdziwe w połączeniu czaszkowo-twarzowej (twarzy) i nadmierna potliwość erytrophobia, gdy nie tylko czerwona twarz, ale także kapie pot z czoła gradu, dosłownie otaczającej oko.

Co mechanizmów są bardzo podobne, a potwierdza podobnej reakcji leków przeciwlękowych i alkoholu. Wydaje się, że alkohol powinny prowadzić do zwiększenia zaczerwienienie twarzy i pocenie się, jednak pacjenci charakteryzują się połączeniem pocenia i erytrophobia na używanie niewielkich ilości alkoholu, który jest znany z rbladaet kojące, odprężające, przestał się rumienić twarz i ręce są suche.

Co więcej, po po sympatektomii o nadpotliwości rąk, chirurdzy zaczęli świętować zniknięcie zaczerwienienie twarzy, potwierdzono wspólne pochodzenie obu państw – na zwiększoną aktywność współczulnego układu nerwowego.

Istnieją 3 grupy chorych:

  • Nadmierne pocenie się i erytrophobia (z przewagą w każdym indywidualnym przypadku, czy nadmierne pocenie się, lub erytrophobia)
  • Nadmierne pocenie się w izolacji
  • Erytrophobia w izolacji

Ostatnia grupa jest najtrudniejsza w ustalaniu rodzaju leczenia. Powodzenie sympatektomii w leczeniu nadmiernego pocenia się oraz kombinacje erytrophobia poproszony lekarza w zależności od wykorzystania sympatektomii z izolowanym gatunku erytrophobia (bez rumieni nadmierne pocenie się), a potem stosowanie Botox w leczeniu erytrophobia obejmującej skórę szyi i dekolt.

Obiekty tematyczne:

Pierwszy Rosyjski Rosyjski internetowe profesjonalną stronę na leczeniu nadpotliwości i erytrophobia

Leczenie potliwości pach (pachowej nadpotliwości)

Wszystkie działania torakoskopowej

Wszystkie operacje w pnia współczulnego

Nadmierne pocenie się – diagnostyka i leczenie nadpotliwości

Diagnostyka i leczenie erytrophobia

Share →