Nails Glitter - 37 przykładów

Nails Glitter – 37 przykładów

Od dawna stosowane w manicure brokatem. Są to urządzenie w niezwykłej i oryginalnej biżuterii „” manicure.

Nails Glitter

Nails Glitter zawsze wyglądają bardzo jasne, świąteczne i modne, a kontakt z nimi w światło słoneczne brokat błyszczeć jak klejnoty. Glitter Nails może dać świeżość monochromatyczny strój. Ponadto, cekiny może powtórzyć świetny kolor butów lub torebka.

Istnieje kilka rodzajów cekinami paznokci: kolorowy pył, kręcone brokat klej na bazie, kolorowego piasku. Te rodzaje cekinów różnią się nie tylko w wielkości, ale również sposób stosowania, czyli można je nanosić za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, część samego gwoździa lub oddzielnie klejone.

Projekt brokat paznokci

Projekt brokat paznokci stała się ostatnio bardzo popularne i modne. Dziś w Nail Art brokatem wykorzystywane do zastosowania niektórych elementów obrazu, jak również na pokrycie małych powierzchni, a tym samym daje obraz bardziej wyrazisty i objętość. Glitter polski stosowane do różnych rodzajów manicure: ślub, casual, wieczornych.

Ten rok jest szczególnie popularny French manicure, w którym końcówka paznokcia jest pokryta cekinami.

Projekt brokat paznokci można wykonać w salonie kosmetycznym, jak również niezależnie. To dość zabawne. Aby wykonać paznokci Glitter niezbędne narzędzia, z którym można stworzyć ciekawy manicure.

  1. Po pierwsze, trzeba mieć kilka kolorów do paznokci, stosuje się jako zasady. Kupując gwóźdź musi patrzeć na jego konsystencję i zapach. Jeżeli lakier ma ostry zapach i gęstą konsystencję, to lepiej nie kupować. Ponadto, należy zwrócić uwagę na datę ważności.
  2. Po drugie, do wykonywania paznokci Glitter wymagają różnych pędzli.

      Oto, na przykład jest potrzebne płaskim pędzlem do paznokci podkładu. Zaleca się, że tego rodzaju szczotka niewielu wybrać gwoździa. Potrzebujesz szczotki i również różne grubości, które mogą być używane do rysowania linii i różnych wzorów.

  3. Po trzecie, trzeba gwóźdź blokujący, z którym zapiąć Założona wzory, rysunki na paznokciach.

Piękne paznokcie projektowania z brokatem

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc zrobić modne, piękne i proste manicure.

  • Tak więc, zanim zaczną rozpylać brokat, upewnij się, że lakier bazowy całkowicie wysuszone, inaczej powierzchnia paznokci może się szorstka.
  • Po nałożeniu na ręce i szczotki muszą być suche, w przeciwnym razie jesteś ciało będzie pokryte cekinami. Następnie, szczotka musi najpierw spaść do gwoździa blokującego, a następnie zebrać i blichtr tej kwoty, która jest konieczna do zastosowania wzorca na gwoździu.
  • Następnie należy Glitter pędzla na całą powierzchnię paznokcia trzymać krótkich uderzeń.

    W przypadku, gdy chcesz zmienić kolor blasku, należy przetrzeć je acetonem. Można, na przykład, wybrać mały obszar na paznokcie, przykryć lakierem blokującym i obsługa kije manicure wlać do tego miejsca niewielką ilość brokatu. Po wyschnięciu lakieru, wypuszczać nadmiar brokatu i nałożyć warstwę lakieru ustaleniem. Twórczy manicure jest gotowy!

W tym artykule omówiliśmy tylko kilka pomysłów, mamy nadzieję, że będą one wcisnąć się do nowych rozwiązań projektowych.

Share →