Najbardziej bezpretensjonalny ryb akwariowych

Najbardziej bezpretensjonalny ryb akwariowych

Niektóre ryby ma wspaniały witalność. Mogą żyć w szerokim zakresie temperatur, nie wymagający składu gleby, w kwasowej kompozycji i innych właściwości wody. Te ryby są w stanie zjeść wszystko, że będą one spaść z małych ryb i robaków do roślin spożywczych.

Mogą potomstwo praktycznie w każdym środowisku. Ich żywotność jest na wysokim poziomie, do których są najbardziej bezpretensjonalny nazwie ryb akwariowych.

Skalar (Skalar) – skromny piękne akwarium ryby z nitkowatych płetw. Jego wielkość zależy od pojemności zbiornika (maksymalnie do 20-25 cm). Anioł może mieć różne kolory, w zależności od odmiany. Ryby te nie wymagają, aby skład paszy, ale korzystnie stosuje się do wszystkich samej paszy na żywo.

Należy jednak upewnić się, że ryby nie przejadać. W skalara lepiej nie wszczepiania małe ryby, co ona może jeść i aktywne gatunki wodne podatne gryzienie płetw.

Neon (Paracheirodon) – małe ryby szkolnego, które nie wymagają szczególnej opieki. Tygodnik uzupełniania wody, ale odparowuje, dobre odżywianie i umiarkowanego oświetlenia czy to wystarczy do beztroskiego życia. Neon – kolorowych ryb, jego «światło» świecą one żadnego akwarium.

Wśród Som Najbardziej wymagająca nazwać nakrapiane sum. Specjalna troska o nich nie jest konieczne, ale do stworzenia sprzyjających warunków jest konieczne. Ważne jest, aby upewnić się, że luźna gleba i dobra filtracja wody. jako suma kopać w podłożu w poszukiwaniu pożywienia i błotnistych wodach.

W przeciwnym razie sokim mało wymagające, w tym sąsiadów ryb. Unikaj dużych ryb, które można podjąć sum jeść.

Czarna tetra (Gymnocorymbus ternetzi) – ciekawe mały rozmiar ryb akwariowych. Głównym kolor jej ciała – Czarny, ale kiedy ryby są przestraszeni i chorych, mogą blednie. Fish bardziej wygodne, gdy znajdują się one w akwarium co najmniej cztery.

Kłótnie, które nieuchronnie pojawiają się w ich gangów nie powinno przeszkadzać właścicieli. Czarna tetra – nieagresywne ryby, różnią się dobre zdrowie i bezpretensjonalność w treści.

Wszystkie gatunki Danio pręgowany (Danio) – ruchome ryb skoki z dużej żywotności. Danio nie wymagających składu chemicznego wody. ale ważne jest, by woda była świeże. Napowietrzanie być również obecne. Jeśli woda nie jest mało tlenu, ryby stają się apatyczne i wzrosnąć do górnych warstw.

Potrzebują oni jednak najczęstsze warunków akwarium, które mogą tworzyć nawet początkujący akwarysta. Warto zauważyć, że danio pręgowany może zdenerwować innych ryb w akwarium i gryząc ich płetwy.

Kolce (Barbus) – popularne ryby akwariowe. Wiele z ważnej roli, jaką w ich występowania i ich prostotę. Istnieje wiele odmian ryb (około 200 gatunków). Różnią się one witalność.

Zadbaj o zadziorów może nawet człowieka, który opanowali tylko podstawy akwarium.

Zmienniaki plamiste lub plyatipetsiliya (Xiphophorus maculatus) – hardy, skromny, a także bardzo jasne ryby akwariowe. Aby zapewnić wygodne istnieniu nie pasuje nawet małe akwarium, który ma roślinności i schronienia, jak również wszelkie gleby i dowolny skład chemiczny i temperaturę wody (bez skrajnych). Poza zmienniaki plamiste – wspaniali sąsiedzi na spokojny ryby tej samej wielkości.

Dziobak – jednym z najbardziej wytrzymałych ryb. Mogą one występować w małych akwariach, jeść żywności pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, w stanie odtworzyć praktycznie w każdym środowisku. Dziobak stosunkowo ciche i spokojne ryby. Ich jasny kolor, jak również ogólny stan zdrowia, łatwe do utrzymania zrównoważonej diety, dobre oświetlenie i ciepłej wody.

Guppy (Poecilia reticulata) – piękne, jasne, małe ryby. Mężczyzna gupiki mają drobne ogony Voile. Ryby dekoracje mogą być bardzo różne.

Wszystko to dodaje świetny wygląd przepych witalność ryb żyworodnych. Mogą one bardzo dobrze istnieć i mnożyć się w małym akwarium. Gupiki nie psuj roślin i jedzcie «ryba» żywności.

Połączenie bezpretensjonalność i spektakularny wygląd sprawiają gupiki bardzo popularny ryb akwariowych.

Rasbora klinopyatnistaya lub geteromorfa (Rasbora heteromorpha) – mało wymagające ryby akwariowe. Dla normalnego życia konieczne jest stworzenie najbardziej typowych warunków akwarium, z którym do obsługi nawet początkującym. Rasbora – wszystkożerne ryby preferuje jedzenia zwierząt.

Warto zauważyć, że te małe ryby i sama stajnia nie będą one wygodne, a właściciele będą zadowoleni, aby zobaczyć stado ryb przekonana niż nieśmiałe malutkiej ryby, wydostać się z tyłu obudowy tylko karmienie.

Tetra świetlika lub eritrozonus (Zwinnik jarzeniec) – jasny mało ryb, które nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Mają dobrą wytrzymałość Tetri można zagłodzić przez kilka dni. Ryby dieta powinna być przede wszystkim na paszę dla zwierząt.

Tetri mogą być zadowoleni z prostego świeżej wody w temperaturze pokojowej, bez dodatkowego ogrzewania. Ryby te są odpowiednie do utrzymania w akwarium ogólnym z właściwego wyboru «Mieszkańcy»,

Najbardziej bezpretensjonalny ryb akwariowych

Czarne gupiki (Molinezja ostropyska)

Czarne gupiki (Molinezja ostropyska). Ryba ta może być przypisana do bezpretensjonalny. Jedyną trudnością w jego treści jest stworzenie stałej temperatury wody w zbiorniku, ale z lampami, termometry i opieki dla uczniów, aby zrobić to byłoby łatwe. We wszystkich innych molinezji niewymagających.

Mało wymagające ryby akwariowe są odporne na trudne warunki środowiskowe i treści, ale nadal nadużywają swojej rezerwy «wytrzymałość» nie być. Ryba – istoty żywe i bez wielu rzeczy, których nie można zrobić. W akwarium ryby będą radować i weselić właściciele tylko z należytą starannością z nich.

Hardy ryb nadaje się dla początkujących, którzy jeszcze nie posiadają niezbędne doświadczenie do wspierania określonych warunków środowiskowych w akwarium.

Na przedruk tego artykułu, aktywny link do źródła, w inny sposób, stosowanie artykułu zostaną uznane za naruszenie "Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych",

Share →