Najbardziej skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch

Najbardziej skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch

Płaski brzuch – marzenie każdej kobiety. Nadszedł czas, aby włączyć marzenia w rzeczywistość!

Przygotuj ciało na lato – nie jest łatwym zadaniem. Ale z instruktorami klub fitness "Południk" o wiele łatwiejsze. Co więcej, takie ćwiczenie dla prasy można zrobić w domu.

Shimanskaya Inga pokaż ćwiczenia na górną prasy, prasy i skośnych mięśni dolnych, kompleks, który sprawi, że twój żołądek płaskim.

Ćwiczenie 1

Pierwsze ćwiczenie – dla Górna naciśnij . Główną zasadą każdej wiertła prasowej – plecy i miednicy powinny być wciśnięty do podłogi. Leżąc na plecach, stopy rozstawione na szerokość ramion, ręce za głowę, zrobić krótki ruch górnej części tułowia.

Pozycja wyjściowa: nogi podniesione do góry tak, aby tworzyły kąt prosty, ramiona przedłużony nad głową. Unieś górną część tułowia z ramionami i spróbować wyjść tak, że górna część ciała jest równoległa z nogami.

Pozycja wyjściowa: ręce za głowę, tułów lekko uniesione, nogi podniesione i zgięte w kolanach pod kątem 90 stopni. Alternatywnie wyciągnąć nogi do przodu.

Poniższe ćwiczenie na skośne. Pozycja wyjściowa: Połóż się na podłodze, ręce za głowę, pleców i miednicy wciśnięty na podłodze z nogami zgiętymi w kolanach, umieścić rozstawionymi na szerokość barków. Podnieś krótkie ruchy i obracając w kierunku górnej części tułowia.

Pozycja wyjściowa: Połóż się na boku, jedną ręką za głowę. Drugi ciągnąć do przodu, nogi zgięte w kolanach. Oparcie się na wyciągniętą ręką. Nie biorąc go za łokieć i przedramię na podłodze unieś tułów.

Pozostają w tej samej pozycji jak w poprzednim ćwiczeniu. Opierając się na przedramieniu podnieść zgięte kolana.

Siódma ćwiczenia – skomplikowana wersja szóstej. W tym samym miejscu, podnieś wyprostowane nogi.

Kolejny prosty, ale bardzo skuteczne ćwiczenie dla mięśni skośnych brzucha. Pozycja wyjściowa: szerokość barków nogi, z jedną ręką pod głową, druga jest opuszczana z hantlami lub nawet dwa. Czy łuków bocznych.

Dziękujemy za pomoc w tworzeniu kompleksu artykuły sportowe "Południk",

Share →