Najbardziej smaczne sałatki z kalmarów

Najbardziej smaczne sałatki z kalmarów

Obecnie wszystkie strony kulinarne mają informacje, które są przydatne dla każdego właściciela. To wszystko jest przydatne dla całej rodziny, aby jedzenie było nie tylko smaczne, ale także użyteczne. I to, co jest dziś najbardziej zdrowej żywności?

Oczywiście, owoce morza.

Mówi się, że mieszkańcy basenu Morza Śródziemnego różnią się dobrym zdrowiem i mają długą żywotność. Ale podczas jedzenia musimy nie tylko dla zdrowia, zwłaszcza, gdy jest święta: Nowy Rok, lub których urodziny. Tu i przyjść z pomocą każdej złota rączka pyszne Sałatka z kalmarów. Świeże ogórki, różne recepty mimoza, oliwki, paluszki krabowe, a także słynna Cezara i wiele innych wspaniałych przepisów na pyszne dania.

Wielu kucharzy wolą przygotowywać arcydzieła domu (gotovim doma), gdzie czują się pewnie i niezależne, w którym każda płyta rodzimych i nic nie odrywa od pracy.

Każdy mieszkaniec Rosji i na Ukrainie wie, że krewetki, ośmiornice, małże i wielu innych mieszkańców morza, po prostu jeść mieszkańców nadmorskich miast i miasteczek. Ale dziś, rynki każdym mieście są wypełnione szerokiej gamy produktów danych i każdego naczynia, czy to z krewetkami lub koper włoski. można wytworzyć z różnych receptur domowych.

Najbardziej klasyczny przepis na sałatkę z kalmarów

Każdy przepis jest obarczona pysznego tajnych gotowych dań, ale to tajemnica tylko do pewnego momentu, a nie spróbować. Możesz próbować różnych receptur, wszystko zależy od umiejętności, czasu i nastroju.

Do przygotowania klasycznego sałatką z kalmarów, potrzebne są następujące składniki:

  • Same (chyba najważniejsze) Squid zwłoki;
  • Jaja, ilość jest określana niezależnie (zwykle 4-5 sztuk);
  • Majonez;
  • Sól, składnik ten może zepsuć lub odwrotnie zapewnić pyszny smak do swojego dzieła.

Gdy przepis doświadczyłem wiele razy, można zrobić wszystko w pośpiechu, ponieważ jest to najprostszy przepis wszystkim.

Carcass czyszczone, a następnie gotowane. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na gotowanie cały ptak, fakt, że można strawić kalmary, i dlatego będzie to trudne i nie tak dobre. Carcass gotować około 2-4 minut. jak jarmuż morza lub innego białka z jaj. Gdy mięso jest gotowane, to wymaga chłodzenia, to plaster julienne lepiej. Jajka przetarł na tarce, a następnie wymieszać w misce z mięsem.

Wszystko to solone i ubrany z majonezem.

Możesz dodać cebulę, gotowane fasolę lub grzyby zrzut, improwizacji w powitanie kuchni. Sałatka świąteczna tak pyszne jest gotowy.

Najsmaczniejsze kalmary Sałatka z kukurydzy i sera

Z każdym rokiem staje się łatwiejsze i bardziej interesujące gotować. Dziś kończy się w 2014 roku i rozpoczął się w roku 2015 i World Wide Web zapewnia dla wszystkich, którzy chcą bardzo wiele zdjęć z różnych potraw z wodorostów, kurczak, lekkie przekąski i nadziewane, i wielu innych arcydzieł kulinarnych. Pyszna sałatka z kukurydzy kalmary lub sera przygotowuje się tak samo jak na klasycznym przepisie.

Jedyną różnicą jest to, że krewetki są umieszczone w jednej i w drugiej – sera.

Mięso kalmary garnitur nawet jeśli zachowane. Prawidłowo gotować mięso, pokroić. Następnie pokroić w plasterki i dodać starty ser lub kukurydzy. Ubrany z oliwą z oliwek lub majonezu.

Można go kroić, kości, byłoby lepiej, to wszystko zależy od tego, co można umieścić w farszu.

Jeśli nie ma sera, wielu kucharzy, zaleca się stosowanie kwaśne jabłko lub cytryny. Ozdoba z czerwonym kawiorem, figur dorsza, kraby, kurczak, awokado. To naprawdę ty i są gotowe do oznaczenia wakacje.

Wielu początkującym pani zastanawiać, jak gotować zupę z czarnego chleba. Ale dziś, te pytania przestaną mylić i bardziej pewny siebie.

Share →