Najlepsze leki dla antykoncepcji

Najlepsze leki dla antykoncepcji

13.11.2012

Chociaż antykoncepcji tyle uszkodzenia ciała kobiety, ale w niektórych przypadkach (pęknięć prezerwatywy lub stosunek seksualny bez zabezpieczenia) jest jedynym sposobem, aby zapobiec ciąży bez dokonywania aborcji. Dzisiaj przyjrzymy się najpopularniejszym tabletki, które mogą być wykorzystywane do awaryjnego (po coital) antykoncepcji.

Po pierwsze, przypomnieć, że postcoital antykoncepcyjne nie powinny być regularnie wykorzystywany do trwałej ochrony, istnieją inne sposoby, takie jak hormonalnych środków antykoncepcyjnych barierowych. które są mniej szkodliwe dla organizmu kobiety, jednak nie mniej skuteczne.

Najpopularniejsze antykoncepcyjne awaryjne

Postinor – Wytwarzanie starej generacji ma szereg skutków ubocznych. To może być podjęta nie później niż 72 godzin po stosunku. Im wcześniej aktywne tabletki składnika hit ciało, niższe ryzyko zajścia w ciążę.

Ginepreston (Zhenale, Agest) – Więcej nowoczesny obiekt, który zapobiega zapłodnieniu. Pozytywny efekt uzyskuje się przez zastosowanie na pierwszych 72 godzin po stosunku.

Eskapel – Nowoczesne leki na podstawie lewonorgestrelu hormonu, skuteczne działania w ciągu pierwszych 3 dni.

Wszystkie pigułki awaryjne antykoncepcyjne mają jedną charakterystyczną cechę – jeśli w ciągu 2-3 godzin po podaniu kobiecie został wymioty lub biegunkę, lek nie działał w pełni, jego powołanie będzie musiał powtórzyć jeszcze raz.

Lekarze zalecają, aby ograniczyć stosowanie antykoncepcji do minimum, mogą oni zająć nie więcej niż 2-3 razy w roku. Ponadto, tabletki są w stanie zapobiec ciąży, ale nie chronią przed infekcjami, chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Share →