Najpopularniejsze rasy psów

Najpopularniejsze rasy psów

Istnieje kilka powodów, które doprowadziły do ​​rosnącej popularności małych psów. Psy ozdobne kamienie ze względu na niewielki rozmiar zajmują niewiele miejsca i może być zawsze razem ze swoim panem. Małe psy są idealne do małych mieszkań i domów.

Na początku, że są one bardzo słodkie i urocze.

Nie ma psów, które nie mają problemów. Małe psy są nie różni się od innych psów. Mimo skromnych rozmiarów, są osoby, które mogą korzystać z kształcenia i szkolenia.

Małe psy potrzebują ruchu i możliwość coś zrobić.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz lapdog, a następnie sprawdzić listę przedstawioną poniżej na najbardziej popularnych ozdobnych ras psów. Ale niekoniecznie do domu rasowego psa czystej krwi, ponieważ w schroniskach dla bezdomnych psów żyje o wiele małych psów rasowych, którzy potrzebują także dom i kochającego właściciela.

Yorkshire Terrier . Jednym z najbardziej popularnych ras psów dekoracyjnych jest Yorkshire Terrier. Te psy są zasłużone faworytów wśród fanów małych psów. Yorki są bardzo piękne i ma miękkie, jedwabiste włosy. York jest efektowne psy, które są rzadko pozwalają iść na spacer na ziemi, są one często związane łuki i nosić różne ozdoby. Ale nie sądzę, że te psy bez charakteru. Yorki pomimo małych rozmiarów jeszcze charakter.

Mogą nawet działać jako pies stróżujący, głos ostrzeżenia właściciela o tym, co dzieje się w domu. Ale w ogóle, Yorki nie jest psem pracującym, i czuły i łagodny pies przyjaciel.

Jamnik . Innym nie mniej popularne ozdobne rasa psa jest taksówką. Charakterystyczną cechą taksówką bardzo długie i krótkie nogi ciała. Taksówki mogą być miniaturowe i standard. Płaszcz z nich jest gładka, długie lub trudne.

Taksówki są bardzo dobre do członków ich rodzin, są mili i łagodne, ale nie wiem, po stronie ludzi. Jeśli stać się fanem tej rasy, jest mało prawdopodobne, aby być już w stanie z niej zrezygnować.

Pudel . Pudel też należy do popularnych ras psów. Znany jest ze swoich stromych loki i specyficzna fryzura przypominająca pomponami na nogi i głowę. Rasy pudel ma bogatą historię, w przeszłości, tej rasy jest bardzo lubi arystokratów.

Pudle są również znane ze swoich zdolności do wykonywania różnych sztuczek. To jest rzeczywiście bardzo inteligentny pies. Są one dostępne w kilku formach: jedno małe, małe i standard.

Pies rasy pudel – stulatków wśród psów.

Shih Tzu . Rasy Shih Tzu jest również popularny wśród miłośników psów. Rasa ta została podjęta wyłącznie jako psa-przyjaciela. Shih Tzu jest mały pies z długim jedwabistym włosem. Wielu właścicieli wolą mieć ich zwierzęta miał krótsze włosy, co jest łatwiejsze w pielęgnacji.

Psy rasy Shih Tzu bardzo lubi uczucia, czułość i opiekę ze strony właściciela.

Sznaucer miniaturowy. Sznaucer miniaturowy pies rasy jest bardzo przyjazny i energiczny. Są one łatwo rozpoznawalne po charakterystycznym brodą. Te teriery są jednym z najbardziej popularnych gatunków ozdobnych na wiele lat. Sznaucery miniaturowe rodzina bardzo starannie i silnie przywiązani.

Sznaucer miniaturowy może być świetnym przyjacielem.

Chihuahua . Psy Chihuahua to najmniejszy na świecie, ale mają silny charakter. Chihuahua są często postrzegane w rękach znanych osobistości. Płaszcz Chihuahua może być gładka krótki lub długi. Z natury, słodkie i wierny Chihuahua może być bardzo aktywny i śmiałe.

Te niesamowite psy nie są dla każdego. Muszą poważne szkolenia i socjalizacji, a następnie jeden przyjdzie wielki przyjaciel.

Szpic miniaturowy (pomeranian) . Długi płaszcz i jasne puszysty temperament sprawia, że ​​psy te niezapomniane. Dwarf Spitz energiczny i przywiązany do rodziny. Ale muszą uważać, że pies nie przewodniczy gospodarza. Łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Nie wystarczy powiedzieć, «forum»Gdy pojawi się uśmiecha puszyste piłkę.

Dwarf Spitz pies rasy nie są dla każdego, ponieważ muszą być stale oglądać i biegać i zabaw, a także mieć silną wolę.

Mops . Mopsy są bardzo ładny pies. Rasa ta jest bardzo popularna. W pugs Wesoła i zabawny charakter. Mopsy w przeszłości mieszkał w rodzinie królewskiej, a towarzyszył mnichów tybetańskich. Pomimo problemów, które mogą wystąpić z oddychaniem i oczu, mops pies rasy jest wspaniałe zwierzę.

Czuły, aktywny i zrównoważony, nie pozostawiają nikogo obojętnym. Zatyczki są odpowiednie dla wszystkich typów rodzin.

Boston Terrier. Pies rasy boston terrier jest bardzo zabawny, mądry i wierny. Gatunek ten został otrzymany przez skrzyżowanie Buldog angielski i białą angielskiego Terrier.

Tytuł «Boston» że otrzymał na cześć miasta, w którym zostały wycofane. Boston teriery są zabawny, energiczny i uwielbiają spędzać czas ze swoimi właścicielami. Ogólnie rzecz biorąc, są one wielkim przyjacielem rodziny.

Maltański (Malta). Maltański jest mały biały pies, z jej miękkie, ale śmiały charakter. Rasa ta należy do grupy skał ozdobnych i efektowne pies, który ciągle jest pod ręką. Maltański natury zabawny i energiczny. Uwielbiają być w bliskim kontakcie z właścicielem.

W przeszłości, maltański znany z tego, że ukochane psy były królowie i ludzie szlachetni. Obecnie rasa ta jest także popularny.

Share →