Najważniejsze wydarzenia w 2014: trendy na nowy sezon

Najważniejsze wydarzenia w 2014: trendy na nowy sezon

Spis treści

Każda dziewczyna próbuje podążać za trendami mody. Kolor, fason, długie grzywki nie jest wyjątkiem. Na nosie Nowy Rok i dziewczęta interesują się pytanie: Czy modne pasemka w 2014 roku?

Tutaj odpowiedź jest prawie na pewno: Oczywiście, że tak. Tylko trend mody sugerują, że klasyczne oświetlenie będzie trochę na uboczu, a władza w ich ręce będą jasnymi pasemkami, które z pewnością docenią jasne i twórcze dziewczyny.

Co zwraca uwagę w modzie?

W 2014 roku będzie można korzystać akcenty kolorystyczne na loki absolutnie wszystkie odcienie i kolory: od lekkiego pszenicy i kończąc na jasny niebieski i czerwony. Farbowanie może być różny: nici, podkreśla, lub nawet w wydaniu poszczególnych elementów, takich jak fryzury grzywka, bokobrody, rzeźbiarskiej linii fryzury.

Ważne w nadchodzącym roku – jest przestrzeganie ścisłych linie, gładkie i zadbane fryzury. Po ostrzejszych linii i starannej stylizacji z korzystniejszej strony zaprezentują jest tak jasne i modne podkreśla. Nie zapomnij, że nietypowe kolory, takie jak niebieski i fioletowy, w połączeniu z najlepszym naturalnym kolorze włosów.

Dlatego staram się nie trzeba wiele.

Co jest ważne dla długich loków?

Posiadacze długich loków polecane do kilku pasm w innym kolorze, wizualnie daje objętość włosów i korzystny kolor pokaże swój naturalny kolor włosów.

Zaleca się również, aby nie lekceważyć tych samych korzeni głowy, aby wyglądać nieco wzrosła. Ten trend odnotowano w 2013 roku, a już zdobył sporą popularność.

Rekomendacje dla korotostrizhennih

Właściciele krótkie fryzury powinny rozważyć konieczność przeznaczenia oddzielne elementy fryzury.

Na przykład, jasne wizualnie wydłużają frędzle twarz i zrobić wygląd bardziej wyraziste. Podczas malowania przednich pasm można wizualnie dokonać twarz wygląda wizualnie bardziej cienkie.

Jasna kolorystyka -2014

Ale nie możemy zapominać, że każde podejście ma swoje własne włosy, więc udać się do jej wyboru z udziałem indywidualności.

Share →