Nalewka z nagietka - niedrogim sposobem na trądzik

Nalewka z nagietka — niedrogi środek trądzik

( 1 klasa, średnia: 5.00 5)

Nalewka z nagietka — środków, które są często stosowane w leczeniu Trądzik. Calendula – roślina, która jest powszechnie stosowany w medycynie. Calendula jest stosowany w wielu dziedzinach, są stosowane do leczenia różnych chorób, a także część wielu Nalewki.

Rozprzestrzenił się jedynie z nagietka w tak zwanej „Etnonauki „I służy do obróbki dużej liczbie chorób. Bruised przed leczeniem czas trądziku.

Nalewka z nagietka trądziku wykorzystać na wiele sposobów: go i maski. które obejmują nagietek, i nalewek i maści, i proszek. Mowa w dzisiejszym materiale będzie o tym, jak z nagietka pomaga pozbyć się trądziku.

Narzędzie to może mieć wpływ zarówno trądzik. i tak dalej postacne (Niebieski stagnacja plamy, blizny). Dlaczego nagietka pomaga trądzik? Odpowiedź na jego właściwości użytkowe.

Przydatne właściwości trądzik nagietka

Nagietek ma Właściwości przeciwzapalne. Kilka lat temu, jak tylko poczułem, że mam pryszcz (Myślę, że znasz to uczucie), wziąłem wacika i nasmarować nalewki z nagietka. Wyniki są naprawdę doskonałe: pryszcz jest dużo mniej bolesne, a nawet jeśli nie naciskać, nie stagnacja plamy i blizny nie będzie w zasięgu wzroku.

Doskonała alternatywa dla wszystkich tych ludowych ołówki na trądzik, który jest bardzo często reklamują w telewizji.

Następujące właściwości użytkowe nagietka jest jego niesamowite Zdolności regeneracyjne. Czytaj w sieci, które w starożytności były Calendula leczonych stłuczenia, skręcenia, zewnętrznych „ran”. Rzeczywiście ludowym :).

Oraz w leczeniu trądziku, czas nagietka pozwala pozbyć tych blizn i najbardziej stojących plamy, jak wspomniano powyżej. Trądzik jest często ze względu na fakt, że trądzik przesuwania. i nie można zrobić! Jeśli po prostu nie można się oprzeć zwyczaju, a następnie przeczytaj artykuł, jak wycisnąć pryszcz.

Jeśli przebarwienia i blizny masz już dochodzi do nagietka pomocy.

Wszystko, co wiem o leczeniu trądziku, napisałem tutaj

Aby to zrobić, możemy kupić w drogerii nagietka, nalewki wprowadzone na waty i rub. Calendula działa obrotu, a tym samym regeneracji tkanek. Stojąca plamy rozpuszczają się szybciej i płynniej blizny.

W dużej mierze dotyczy to w szczególności do wykrycia, ponieważ blizny zaabsorbowany przez bardzo długi czas.

Calendula zwraca się ropa z podkozhnikov. Jeśli istnieje wiele twarzy pryszcze podskórne, które zresztą nadal bardzo bolesne, po prostu umieścić kropkę na pryszcz to narzędzie. A jeśli podkozhnik nie jest zbyt duży i głęboki, ropa w godzinach porannych będzie top. Wycisnąć ropa nie można wnieść na zakażenie.

Tylko w taki sposób znacznie szybciej przejść pryszcz i obornik rozwiązać kilka dni.

Wreszcie własności, które mogą być stosowane do leczenia trądziku, jest to, że nagietek wpływa na podział porach sebum. I zmniejsza jego wybór. Calendula ściągające efekt, z powodu których pory są zwężone, a więc wytwarza mniej sebum. I tłusta jest bezpośrednio związane z pojawieniem się trądziku, ponieważ łoju zatyka porów. Czas zatkany na – to comedo.

A jeśli bakterie się zaskórników, dostajemy oświetlone miejsce. To matematyki :).

Kup nagietek nalewki może być apteka. korzyści warto grosz. Nie można wybrać z nalewki, w postaci proszku lub w postaci maści. Maść nie używać, ale również przeczytać, że pomaga na trądzik.

Proszek musi być wypełnione przegotowanej wody, wlać trochę butelki i wytrzeć.

Radzę, aby przetrzeć skórę w godzinach wieczornych, więc jeśli posmarować rano, nagietek może nie być w stanie wchłonąć.

Nalewka z nagietka trądzik lepiej jest użyć kropki na pryszcze (zwłaszcza jeśli jest to alkohol). Weź bawełniany wacik i stosować na pryszcz, nie przemyć natychmiast, niech agent jest wchłaniany.

Receptura Maska Calendula

I gadżety na dziś to: maska ​​receptury z nalewki z nagietka, aby pomóc koją skórę. łagodzi podrażnienia i rozjaśnienie plam po trądziku.

  • Mąka Kasza jaglana
  • Nalewka z nagietka Farmacji
  • Woda
  • Sok z aloesu

Wlać pół szklanki przegotowanej wody, dodać łyżkę mąki i łyżka sam (jadalni, jeśli nie rozumiem :)) nalewki z trądzikiem nagietka. Wszystkie te składniki są mieszane, aż będzie gładkie i dodać moje ulubione aloes (sok z liści, 2-3 liści wystarczy. Otrzymana, ośmielę się powiedzieć, wiele (jeśli wszystko dobrze zrobił, maska ​​będzie dostatecznie gruba ) Stosowane do twarzy i pozostawić na 5-10 minut.

Ta maska ​​jest idealne, jeśli masz trochę twarz jest kilka zapalenie.  Elementy tej maski pomogą zmniejszyć stan zapalny.

Nalewka z nagietka trądziku: Opinie

I stała się tradycyjna pozycja, Przegląd Internecie :). Dziewczyna o imieniu Anna opisuje swoje doświadczenia w interakcji z nalewki trądziku nagietka. Posłuchaj.

Calendula poinformowała mnie, do mojej matki. Nie powiem, że moja twarz była tak źle, to było kilka zapalnego, więc zaskórników zaskórników. Ale sam chłopięcy, jak wyglądać najlepiej, a nawet więcej – 1000%. 5-10 Dlatego te pryszcze Wydawało mi się, sto, nie mniej. Mama powiedział jeden przepis: wziąć nalewki z nagietka, dwie pigułki chloramfenikol i borowego alkoholu 3%.

Bardzo, bardzo dobrze zmiażdżyć chloramfenikol (jest słabo rozpuszczalne). Otrzymany roztwór w watą, a także na powierzchni. Rozmazany i punkt do wyprysków i wytrzeć miejsce, gdzie pozostały plamy po trądziku. To był mój niewygodne wieku, zniknął ten sam perfekcjonizm, ale jego twarz była znacznie lepsza. Teraz mam 22, pryszcze wciąż tam są, ale rozwiązanie to idzie przez życie ze mną przez kilka lat.

Mam nadzieję, że ten przepis jest przydatna.

Na pozytywnym stwierdza, ponieważ jest możliwe, a nawet konieczne pozbyć się trądziku! Głównym i tylko chcą to być wytrwałym w dążeniu do osiągnięcia ostatecznego celu. Jednym ze sposobów, które mogą przyjść z pomocą – nagietek nalewki z trądzikiem.

Wszystko jak zawsze – wstąp (Link podany wyżej), komentarz, krytykować, pisać swoje historie. Tak długo!

Jeśli nie pomoże, to jeden z najlepszych środków zewnętrznych w leczeniu trądziku, można kupić tutaj.

Share →