Narządy seksualne

Narządy seksualne

Sen interpretację Medei

Zobacz swoje genitalia – Zaloguj troski o ich atrakcyjności, ich siły.

Zobacz genitalia płci przeciwnej – Dążenie do randki własności.

Penisa lub pochwy, umazane błotem – Plotki, tajne złośliwości.

Uszkodzone organy – Choroba obrazu.

Zobacz ogromne penis – Godność, przyjazna obsługa.

Sen Ustne i Dmitrij Nadzieja Winters

Sen Interpretacja Morozowa

Aby marzyć o swoich narządów płciowych mężczyzn – Dbać o swoją reputację; inny człowiek – Utraty czegoś lub kogoś kłótni.

Jeśli kobieta marzy o męskich genitaliów na – Wkrótce będzie mieć dzieci; mężczyźni – Poprzez oszustwa, zdrady.

Zobacz żeńskich narządów płciowych dla mężczyzn – Więc ochrona, ochrona przed kimś lub czymś lub ciekawych ofert biznesowych. Dla kobiet – Intymny związek z kimś.

Islamski interpretacji snów

Każdy, kto czuje się we śnie, że jego narządy seksualne jest wyczerpany – Ci, najprawdopodobniej spowodowane szkody dla ludzi, i dlatego mówią na niego zła i wołać do gniewu Bożego.

Jeśli widzi, jego penis odciąć i wyrzucić z niego – On umiera, a on nie będzie miał potomstwo. Ten sen może też zwiastować śmierć syna.

Jeśli miał tylko jedną córkę, a ujrzy jego penis odciąć i dołączone do ucha – Jego córka będzie bezprawne.

Aby zobaczyć przedstawiciel władz odciąć narząd płciowy – Oznacza utratę swojego stanowiska, Wojownik – Pokonaj.

Jeśli ktoś widzi siebie we śnie będą wykastrowane lub kastracji się – To jest upokorzenie.

Jeżeli osoba zamierza powierzyć sekret lub dać coś złożone nikogo, a jeśli widzi we śnie wykastrowane samce – On powinien odmówić wykonania swój plan. Jednak, jak mówią, że jeśli ktoś widzi siebie w momencie kastracji, otrzymają łaskę Boga.

Jeśli sen marzy mu obcy człowiek w wykastrowanego obraz świętych, i mówienia słowa mądrości – Niech wie, że ukazał mu się anioł z ostrzeżeniem lub dobrych wiadomości.

Jeśli sen we śnie widzi się w stanie oddać mocz – Ten zapowiada, że ​​nie będzie w stanie zapewnić dla siebie.

Syn ten, kto widzi we śnie, że miał trudne oddawanie moczu – Oznacza to, że wisi dług, że nie może zapłacić. Obrzęk moszny zapowiada bogactwo i widzi takie marzenie powinny wystrzegać wrogów zazdrość.

Sen Interpretacja Wędrowca

Narządy seksualne – Reputacja męska, oszczędny siła, moc.

Wielki – Godność i sukces.

Długie, cienkie – Choroba.

Aby Zobacz – Bobble, oszustwo, nie daj się spodziewać.

Wytrysk – Koniec wszystkiego.

Męskie parzyste gruczoły – Urząd zyski niż są, więcej zysku.

Zobacz żeńskich narządów płciowych dla mężczyzn – Korzyści, ochrona, realizacja planu. Dla kobiet – Afera; rywalem.

Nowoczesne Uniwersalny Sen

Dlaczego tak wiele hałasu wokół narządów płciowych? Niektórzy ludzie nie znaleźć im bardzo piękną część ciała, ale są one bardzo funkcjonalne!

Jeśli marzysz obejrzałeś genitalia – Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na okoliczności snu. Na przykład, kał? Mówi, że trzeba pozbyć pobudzenia emocjonalnego. Syn mówi, że trzeba puścić z przeszłości?

Usuń to ze swojego życia?

Jeśli marzysz widzisz genitalia płci przeciwnej – Co czujesz, gdy budzisz się: zawiść lub ulgę? Jeśli zazdrości sen sugeruje, że chcesz mieć korzyści, które mają płeć przeciwną. Jeśli ulgi, to jesteś szczęśliwy, że tak jak ty. We śnie obejrzałeś genitalia płci?

Jeśli jesteś mężczyzną, widzieliście Penis większy lub mniejszy? Jeśli widzieliście Penis większy – Więc chcesz być bardziej skuteczne i pożądane. Jeśli marzysz obejrzałeś penis mniejszy – Mówi, że czekasz na swoim uznaniu zdolności umysłowych i cech osobistych, a nie do osiągnięcia sukcesu w łóżku.

Jeśli jesteś kobietą i marzysz pochwy – Syn mówi pragnienie rodzi jakieś pomysły lub nowe życie! Chcesz założyć rodzinę?

Narządy płciowe są związane z najprzyjemniejszych chwil w życiu – Marzysz o zmysłowym relaksu? Albo czujesz go, gdy coś jest?

Filmy erotyczne Danilova

W oderwaniu od treści pornograficzne narządów płciowych kobiet – Można uznać za symbol płodności kobiet, a także, aby wykorzystać w szerszym sensie, jako naturalnych dzieł siły. W każdym sensie, symbol ten będzie miał interpretacji, że władze działają jak urodzić coś nowego. Ale ta interpretacja jest mało prawdopodobne, aby zaspokoić nasze potrzeby w badaniu natury nieprzytomny.

Niezależnie od płci osoby, która widzi ten sen – Jego znaczenie jest to, że nieprzytomny wymaga doprowadzenia do życia nowych elementów. Zakres rzeczy i ludzi, które istnieją, nie odpowiadają tobie, po prostu zmęczony. Dążycie do tego, może dać ci coś nowego, co da sens całego istnienia, kompletności postrzegania świata i dać poczucie radości i dobrego samopoczucia. Starość i nieudolność swojego stanu psychicznego jest równoważone przez nieprzytomna we śnie, ale musimy zrozumieć, że to nie wystarczy. Po tym wszystkim, instynktowne kula nie może prawidłowo funkcjonować, jeśli świadomość odwraca się od niego, jest konflikt w umyśle, który jest łatwiej zapobiegać niż do pokonania, spędzać cenny czas i energię.

Tak więc, w rzeczywistości staje się wyszukiwanie w innym znalezienie się, to jest to, czego potrzebujesz, a nieprzytomny.

Zgodnie z teorią słynnego psychoanalityka Zygmunta Freuda, widoczne w zagłębieniu marzeń i okrągłych obiektów – Symbolizują żeńskich narządów płciowych oraz wszystkie lekcje i ostre męskie genitalia.

Sny związane z intymnych organizmu – Z reguły, mają swoje źródło w głębokiej doświadczenia osoby. Seksualnie kolorowe, sen daje nam do zrozumienia, że ​​dzienne zapotrzebowanie, nawet nie mają związku z intymnych aspektów ludzkiej egzystencji, pozostawiły głęboki ślad w wszystkich elementów psychiki. Odnosi się to także do snów, w których człowiek myśli, że jest on utraty tego, co dla wielu jest najbardziej kosztowne. Stąd wniosek, że utrata genitaliów symbolizuje pozbycie się coś bliskie i drogie.

W życiu zawsze mamy coś do stracenia, do poświęcenia czegoś, co potem gorzko żałować. Nie zdając sobie pewne straty umysł, wszyscy czujemy tę nieświadomą część duszy, więc niestety, i wyraża się w takich marzeń.

Im silniejsze negatywne emocje związane ze zniknięciem genitaliów we śnie – Lepiej przyczyną występowania tego zjawiska na horyzoncie nieświadomości, w którym dana osoba jest w trakcie snu. Uwalnianie energii psychicznej w sen wymaga, aby osoba znalazła wyciek jej pochodzenie i przyjęła pewne środki w celu doprowadzenia jej stan umysłu do równowagi. Jedynym sposobem, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie myśli i uczuć, bez szkody dla siebie lub innych.

Esoteric Sen Rezerwuj

Narządy płciowe płci przeciwnej – Nie będzie problemów w relacji o charakterze seksualnym. W tej samej płci – Niezadowolenie seksualna.

Dotykać genitaliów – Możliwość niechcianych kontaktów seksualnych.

Formularz nietypowe – Musisz zmienić partnera seksualnego. Być może, jeśli jesteś żonaty, masz połączenie z boku.

Sen Interpretacja TSVETKOV

Męskie genitalia – Reputacja (dla mężczyzn), przyszłe dzieci (dla kobiet); Kobiety dla kobiet – Ochrona, bezpieczeństwo, firma oferuje.

Share →