Nasiona dyni z robakami

Nasiona dyni z robakami

Każdy wie, szkodliwe działanie na ludzki organizm robaków. Wynikiem ich życia może być różnych chorób. Na przykład: ból brzucha, wymioty, niedrożność jelit, kaszel. skurcze i zaparcia. To nie jest pełna lista jest bardzo długa. I każde słowo w niej jest, aby mówić o konieczności zwalczania tych pasożytów. Współczesna medycyna woli walki robaków silnych środków chemicznych, które wywołują toksyczne nie tylko pasożyty i ich nośnikiem. Szczególnie dotknięte tym małych dzieci. A wszystko to mimo faktu, że przez długi czas, aby zobaczyć, pewne naturalne środki zaradcze ludowe na robaki.

Jednym z takich narzędzi jest nasiona dyni.

Substancja czynna w składzie nasion dyni, morderczej ustawy o robaki, tam Kukurbityna związku aminowego. W zależności od odmiany dyni, jego zawartość w nasionach 0,1-0,3%. Wysoka zawartość związku aminowego w postaci cienkiej powłoki pomiędzy zbiornikiem materiału siewnego i jego jądra. Czyli jest czyszczone nasion z powłoki, powłoka ta stara się utrzymać i jeść.

Przy bardzo wysokiej skuteczności przeciwko robakom Kukurbityna całkowicie nieszkodliwe dla ludzi. Jego zastosowanie w leczeniu małych dzieci, dorosłych i osób starszych.

Jeśli ty lub bliskich dotknął problem zakażenia robakami, oto niektóre środki folk. z którym można się go pozbyć, stosując leczenie nasion dyni.

  • W dniu, trzeba jeść 80-100 nasiona dyni, dzieląc tę ​​liczbę o 4 recepcji. Nasiona należy żuć. Po godzinie, po otrzymaniu nasion porcji musi pić pół łyżkę oleju rycynowego. Postępowanie prowadzono przez 2-3 dni.

  • Palone ziarna słonecznika w przebierał patelni. Dla 1 szklanka rozgniecionych nasion dodać 1 szklankę miodu i 1 łyżeczkę sody oczyszczonej. Po zmianie uzyskanej mieszaniny w słoju i pozostawić do wlewów w ciągu 10 dni. Mieszanka powinna mieć na pusty żołądek 1 łyżeczka.

    Śniadanie jest nie wcześniej niż 03:00.

  • Nalewka z nasion dyni. 500 gramów nieleczonych nasion zmielić w maszynce do mięsa. Dodaj 5 filiżanek przegotowanej wody.

    Odparować ciecz bez gotowania, aby zmniejszyć objętość do połowy. Podczas wlewu odparowano, zostać usunięta z warstwy powierzchniowej warstewki oleju i odkształcenia się przez gazę go. Dzieci skręć w lewo nalewki 1 łyżka 3-4 razy dziennie.

    Dorośli piją 150-200 gramów dziennie, na pusty żołądek trzy razy.

Bardzo ważne, że ciało ludzkie, zwłaszcza dziecko było wolne od robaków. I to pomoże dyni.

Share →