Nauka: Seks Technika i postaw seksualnych

Nauka: Seks Technika i postaw seksualnych

Wiele par są niezadowoleni z ich relacji seksualnych, nie dla niezgodności seksualną. ale tylko dlatego, że nie udało się zidentyfikować seksualnych pragnienia siebie. Powodem tego jest brak wiedzy o fizjologii współżycia seksualnego. W tym artykule krótko omówiono techniki współżycia seksualnego.

Największą daje w efekcie zastosowaniem krokowego pobudzającym. Osiąga się to, że najpierw najwyższy punkt wzbudzenia, a następnie zmniejsza się do poziomu początkowego ponownie wzrasta do tych samych warunkach, etc. Krok najbardziej dotkliwie w wzbudzenia sensacji, po którym już krótkie współżycia, powoduje bardzo silny orgazm. Wzbudzenie łechtaczki palcami w tym sposobie odgrywa kluczową rolę jest jedynym środkiem, chociaż niektóre kobiety wymaga człon zostaje wprowadzona do pochwy.

Nawet jeśli jest nieruchomy, wiadomo, że członek do pochwy, powodując ich większą przyjemność.

Kiedy zbliża wibracje orgazm widać ciało kobiety i jej chęć podniesienia genitalia do zainstalowania dużego kontaktu palca z łechtaczki. W tym przypadku, nie należy naciskać palcem na łechtaczkę, ponieważ nieuchronnie prowadzi do spadku pobudzenia do 0. Jak tylko kobieta uniosła biodra, a jej ciało zaczęło wibrować, należy natychmiast przerwać kontaktu palca z łechtaczki tak długo, jak jej ciało nie powróci do swojej pierwotnej pozycji. Następnie trzeba przywrócić emocje łechtaczki i podnieść poziom emocji w zachwycie. W tym przypadku, można zauważyć, że stanie się to znacznie szybciej i będzie wyrażony wyraźniej. Drugi jest pauza.

Następnie po 10-15 okresy pobudzenia i spadek osobę może sekwencyjnej zakończyć akt seksualny.

Podekscytowany łechtaczka jest bardzo wrażliwy i dlatego bezpośrednie dotknięcie powoduje konwulsyjne ruchy kobiet. Jeśli tak się stanie, należy przekazać kontakt do podstawy łechtaczki i minutę i pół, aby spróbować nawiązać kontakt z górnej części. To dowiedziałem się tylko przez praktykę, człowiek musi nauczyć się bardzo delikatne uczucia kobiety, jej nastrój i stopnia jego zadowolenia.

Podczas stosunku człowieka powinny być zgodne Trzy podstawowe zasady.

Pierwszy jest podejście każdą kobietę, jakby była trochę powolny namiętny i podekscytowany. To pociąga za sobą zastosowanie wszystkich elementów gry wstępnej.

Drugi Zasada wymaga, aby człowiek poświęcił nie mniej niż piętnaście minut gry wstępnej. W odniesieniu do stosunku, należy wybrać najbardziej wygodny i praktyczny pozycję dla samych partnerów. Jeśli kobieta chce większy stopień swobody, a następnie, na przykład, jest bardziej odpowiednia pozycja "Man Down",

Czasami jest nawet zwiększa emocje kobiet.

Trzecia reguła wymaga, aby osoba, w miarę możliwości, przedłużyć czas kobiecego orgazmu. A po nim musi on wykazać ich zaangażowanie kobieta mocno przytulanie, pieszczoty i pocałunki Aye. To bardzo miły dla wszystkich kobiet.

Więc mężczyźni umiejętności w sztuce miłości są:

– Możliwość wyboru i oferują kobiecie właściwej pozycji, aby wprowadzić element do pochwy podczas stosunku w miarę możliwości;

– Zdolność delikatne i łagodne traktowanie zorganizować dla niej kobietę;

– zdolność do wykonywania takich ruchów kopulacyjnej częstotliwości i amplitudy (w tym łechtaczki i języka), które odpowiadają partnera smak.

Kobiety mają umiejętności w sztuce miłości są:

– Zdolność do przyjęcia określonego stanowiska do obcowania płciowego; – Zdolność do pozyskania tak nogi i krzyż im na człowieka lub zgięcia lub umieścić pod pad miednicy skierować głowę partnera penisa na szyjce macicy. Ważne jest, aby osiągnąć najbardziej nadające się do lepszego ciała aktiruyutsya pocieranie denerwować clit chrząstek męskiej;

– zdolność do pracy nie tylko hip, ale także do pochwy (seksuologów nazwać

– "Amplituda plantacji na sromu członka"). To na nim "podmahivanie" promuje męski członek do pochwy, jak głęboko, jak to możliwe, a proces coś naprawdę przypomina "sadzenie",

Zatem znaczenie ruchów kopulacyjne mężczyzny jest przeniesienie penisa do pochwy kobiety w tę iz powrotem, ale nie więcej niż połowa długości prącia (mężczyzna), a amplituda kobiety z członka, czyli prostopadle w górę iw dół (kobiecego amplitudy). W tych warunkach, akt seksualny jest naprawdę płynie ładnie i ma charakter zmysłowy "sadzenie" organem miłości, przed sobą mężczyzn i kobiet.

Istnieje tylko sześć podstawowe położenia, a także wszelkie inne należy traktować jako zmiany są: Mężczyzna na górze, człowiek z dołu, w pozycji leżącej, człowiek za. pozycja stojący i pozycji siedzącej.

Istnieją wersje tych przepisów. Na przykład, można połączyć pozycji mężczyzn i dolną pozycję z tyłu, to znaczy, gdy kobieta leży na kolanach i rękach, a mężczyzna stoi za kolana, ściskając ręce Aye hop. To daje mu możliwość pieścić piersi partnera lub naruszają łechtaczkę.

Podobnie pozycji siedzącej może być połączony z tylnym, a ponieważ w normalnej pozycji siedzącej Mężczyzna i kobieta są naprzeciwko siebie, to będzie bardziej wygodne, pozwala partnerem całując jego piersi, dając jej możliwość oprzeć się na pełne bliższy kontakt narządów płciowych, co może prowadzić do kontaktu z członkiem łechtaczki przodu.

Nie wspominając w pozycji leżącej. wnosi dużo ustawy z intymności. W tej pozycji mężczyzna leży na prawo, a kobiety po lewej stronie. Stopa kobieta leży na jej mężczyzn biodrowych, a drugi między jego nogami. Żadne inne stanowisko nie osiągnąć taki bliski kontakt, jako strony.

Ta osoba może mieć okazję pocałować ją w usta i piersi kobiet, nieznacznie zmieniając jego pozycję. Jednak dla pary, która lubi szybkie tempo, ta sytuacja jest nie do przyjęcia. Ta pozycja jest dla partnerów, którzy wolą powolny głęboki kontakt.

Man na szczycie – To stanowisko jest podzielane przez wielu par. To pozwala na utrzymanie szybkiego tempa. W celu ułatwienia wprowadzenia penisa do pochwy lub umożliwienia mu wniknąć bardzo głęboko, kobieta w pozycji człowieka na górze, może pojąć talii i nogi partnera ugnij kolana, zapięcie go powyżej pasa.

Wygoda można również osiągnąć poprzez wyłożenie poduszki plecy kobiety.

Zaletą znalezienia Dół mężczyzn polega na tym, że w tej pozycji inicjatywa jest w całości własnością kobiety, która pozwala jej w pełni zaspokoić siebie. Jednocześnie przepis ten wymaga mniej aktywnych mężczyzn.

Stanowisko tyłu. Prawdopodobnie dotyczy nie mniej. Przepis ten jest najbardziej skuteczne, jeśli nie człowiek i kobieta siedzi na fotelu lub na kanapie niskiej pochylając się i rzuca nogi na jego ramionach klęcząc partnerskim. To pozwala osiągnąć głęboki narządów kontakt.

Pozycji stojącej. gdzie dla wygody kobiety powinny stanąć na jakimś wysokim ziemi do partnera nie musiał zginać kolana, stosuje się na zmianę.

Należy podkreślić, że wszystkie powyższe przepisy zostały zmienione na podstawie ich indywidualnych możliwości i warunków. Jedna i ta sama pozycja może być różnie stosowane. Różne kobiety mają różne położenie łechtaczki, pochwy, kątów nachylenia. Tak więc, położenie jest wygodne kobieta może być niewygodne drugiej. Z tego powodu konieczne jest, że każda para znalazła sobie w wygodnej pozycji.

Ten warunek jest konieczny do udanego stosunku seksualnego.

Na zakończenie Można stwierdzić, że idealny stosunek płciowy – jest wynikiem dobrej techniki, w oparciu o podstawową wiedzę z ciała. Jeśli jest dobra technika jest łatwo dotrzeć na szczyt orgazmu.

Share →