Nazwy kwiatów w domu

Nazwy kwiatów w domu

Wielu z nas nie wie, Zwierzęta nazwy kolorów. że być może więcej niż rok życia na naszych parapetach.

Być może te donice pozostał z babć. Nie znając nazwę kwiatu, nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej opieki dla roślin domowych.

Dziś będę pomóc zidentyfikować niektóre Zwierzęta nazwy kolorów. począwszy od obrazów z najbardziej popularnych roślin doniczkowych.

1. Rohe fioletowo-czerwony, małe (40-60 cm), krzew. Propagowane przez swoich wiosennych i letnich macierzystych sadzonek.

2. Kaktus Lobiv tworzy niskie kolczastego "poduszki", Bardzo skromny, ma odmian o różowych, białych i czerwonych kwiatów. Wilczomlecz genialny, zwany koronę cierniową. Ma wiele odmian z różowy i żółty "kwiaty" – Pozostawia protsvetniki i kwiaty same są ukryte między nimi. Wilczomlecz rośnie szybko, należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia kompozycji. Aloes pstry, czasami nazywany tygrysem.

Inteligentne i bez kwiatów pojawiają się tylko u dorosłych osobników. Krewny słynnego drzewa leczniczy aloes.

5. Kaktus Rebutia starczy bezpretensjonalny, kwiaty są różowe, białe i żółte.

6. Stapelia paski oryginalne kwiaty 5-8 cm średnicy, to wyglądają jak rozgwiazda. Nie przenosi się na gromadzenie się wody na dnie garnka. Podlewanie jest konieczne rzadko, miękka woda, zimą podlewanie całkowicie zatrzymany tylko nieco zwilżyć glebę.

7. Kalanchoe blossfeldiana całym świecie uważany najpopularniejsze rośliny. Czerpiemy wiele odmian z jasnym żółtym, czerwonym, różowym i fioletowym kwiaty. Kalanchoe – kwiat krótkie dni, więc ogrodnicy dostosować dowolny sezon kwitnienia, tworzenie sztucznego cieniowania.

8. Tradescantia Prirechnaya, belopo-losataya. Wraz z zelenolistny – jeden z najbardziej popularnych roślin jest dobrze znane nazwisko "Kobiety plotki", Nie mniej niż oryginalny Tradescantia blossfeldiana z silnie dojrzewania liści i łodyg, bzu dole i górze ciemno zielony.

Zamieszczamy tu jeszcze setkreaziyu fioletowy z tej rodziny. Ma duże, lekko owłosione liście bzu. Istnieją inne tradescantia – to początek zbierania obfitych roślin!

9. Bell ravnolistny płynące z girlandami kwiatów niebiesko-delikatne fioletowe lub białe ("pan młody" i "panna młoda") Dobre i stacjonarny, w koszach wiszących.

10. Tsiperus ocherednolistny, przyszedł do nas z bagnistych brzegach Nilu. Krewny legendarnego Papyrus, przypomina miniaturową palma. W swojej palecie zawsze musi być woda. Czasem nawet specjalnie przechowywane w pomieszczeniu do nawilżania zbyt suche powietrze.

11. Pandanus Veitch z białymi paskami na linii, pięknie zakrzywionych arkuszy. Charakter tej rośliny osiąga visoti10 m, przy długości liści svishe1 m. Rośnie bardzo szybko, tak, że wszystkie trudności związane z uprawą pandanusa w domu, występują tylko na jego wielkość.

12. Pasja-winorośli (Passiflora), niebieski i czerwony, a czasami, od dawna przyciąga uwagę botaników i ogrodników na jego niezwykle ułożonych kwiatów. Widzieli atrybuty Męki: Słupek w postaci gwoździ i pręcików tworzą rodzaj korony cierniowej. Przywiązanie wąsów do żadnej pomocy, że splot oryginalny wieniec.

13. hybrydowy Abutilon lub klon sypialnia, nazwany tak ze względu na kształt jasnych zielonych lub pstrych liściach z żółtymi lub marmurkowane białymi plamami. Liczne dzwonkowate, białe, czerwone lub żółte kwiaty na długich szypułkach wiszących klenok się bardzo inteligentny. Ścinanie może nadać mu kształt drzew lub kustka 60 do 100 cm wysokości.

14. Podczas kwitnienia Bougainville wygładzić świeci jasny fioletowy lub czerwony. Ma piękne przylistki i kwiaty są niepozorne. Ta winorośl można zorganizować opór przewodu lub przewodu na całym obwodzie okna lub umieścić jasny kaskady z półki lub podnóżku.

Silnego cięcia wiosną powoduje gwałtowny rozkwit.

Share →