Nie bez powodu Podnoszę ten temat dziś domowe lalki ...

Nie bez powodu Podnoszę ten temat dziś domowe lalki są coraz bardziej jest integralną częścią stanu naszego wnętrza. Jeśli kilka lat temu lalka odcinek „mieszkał” w pokoju dzieci, dziś jest coraz bardziej „migracji” w salonie, kuchni, biura, a nawet w łazience. I to jest dość jasne: piękne i oryginalne lalki doskonale zdobi suchawy lub mówiąc nudny i bezpłciowy wnętrze. Lalka może harmonijnie uzupełniać absolutnie dowolny stylistyczne decyzji, w tym, a jego wyjątkowość, a jego wszechstronność, jednocześnie.

Aby tworzyć własne ręce ciekawe i oryginalne lalki nie są tak proste, jak mogłoby się wydawać. Jednakże, jeśli znasz konkretne subtelności w tym przypadku, jest to zazwyczaj pozornie „Instrukcja kreatywność” może stać się prawdziwą sztuką.

Spośród wielu dostępnych obecnie szczególną oryginalność lalek i umiejętności wyróżniają się lalki, które odbyły się od arcydzieło jego duszy, jakby żywcem natychmiast. Się do życia, a następnie dalej żyć własne odrębne życie. Mogą zmieniać styl i wykonanie, i materiały z produkcji, ale mówi się, że „dzieci tej samej matki,” ten, kto je popełnia.

Ja już objęte kreatywność naszych „obcych” braci (Tom Pryce, Michael Schurman i Berbera Soboera, Julia Machotka, Dalton Getty), a teraz chcę do obejrzenia moich oczach w pracy jest prosta gospodyni poślubił Kamensk-Ural (jest w regionie Swierdłowsku ).

Alena szpuli (na koniec lutego będzie obchodził trzydziestą rocznicę), kiedyś razem dopiero zaczyna zbierać lalki, a następnie wpadł na pomysł (i dość naturalnie), aby zacząć je stworzyć. Mówiąc, że, jak mówią, jej lalki wyglądają bardzo ładny i miły i stworzyć niesamowity komfort wciąż coś do powiedzenia o Lefty, że on ukształtował tam.

To nie jest „panem” ich lalki, ona daje im życie. Być może to „nadwyżka życie” (bo życie nigdy nie jest za) dała jej ulubione uczniów i wiele kotów, w którym to po prostu, jak uznano sama miłością pałała. Czasami zdarza się, tyazhelenko sterowane z jego „hordy”, ale dzięki jej prawdziwej miłości jest jej „rodziny kotów.”

Ponadto fakt, że Elena sprawia, szmaciane lalki, własnymi rękami. Interesuje się rysunkiem, a konkretnie, które nigdy nie chodził do szkoły, a więc nie uwzględnia się prawdziwym artystą. Jednak jej praca (i Allen nazywa je „skromne pocherkushki”) wizualne potwierdzenie, że artysta może być pod prysznicem.

Lubi Helen i Fimo, specjalnego rodzaju polimeru gliny, z której konieczne jest stworzenie „życia” lalki stuff. Potem fotografować wszystko (inna pasja!) I stworzyć ciekawy, naprawdę imponujący skład.

W skrócie, Alain dla wszystkich kryteriów można przypisać do pojęcia „człowiek”, a ona, jako kreatywne osoby, po prostu nie może nic zrobić, aby nie rozwijać, tworzyć, przesyłać swoje ręce wszystkie nowe i nowe prace, a jego głowa coraz to nowe pomysły.

Nie mogę trzymać całą pracę Helen, którego nazwała „Rosyjski rytualnego (lub rytuał).” W cudzysłowie to nazwa położyła, bo nie chciał stworzyć „puppet-by-night” (tak jak powinno być według starych rosyjskich obrzędów).

Ona sama mówi, że kocha robić, albo dobre, albo nic. I to prawda: Lalki Alenina nie żyją jeden dzień, i można powiedzieć, na zawsze. Mimo że, cytuję: „to tylko szmacianą lalką.” Myślę jednak, że jest to bardzo, bardzo nie tylko lalki.

Wreszcie. Dlaczego umieścić go w artykule w tej kategorii? Styl to nie tylko moda, uroda, fajne i modne wnętrza maszyny.

Jest to również sposób na życie. I Alain, według moich wyobrażeń stylu, stworzył swój własny styl życia, i ten styl może być tylko w dobrym zazdrości. Bravo, Alain!

Share →