Nie Trzecia opcja: znać płci dziecka

Nie Trzecia opcja: znać płci dziecka

Jak określić płeć dziecka: tradycyjne metody naukowe i

Pierwsza metoda określania, kto urodzi, chłopak lub dziewczyna, było kilka tysięcy lat temu. Uważa się, że przodkowie tych metod były chińskie. Obserwacji rodzice od wymyślić wiele innych wskaźników, które pomagają poznać. dziewczyna lub chłopak jest w łonie matki.

Skąd mam wiedzieć, płci metod naukowych dziecka pod

Żadna metoda określania płci dziecka nie może dać doskonałe rezultaty, ale na większą dokładnością, aby dowiedzieć się, kto urodzi, dziewczyna lub chłopak, powinien najpierw zastosować naukowe metody determinacji płci.

Najczęstszym sposobem na zbadanie dziecka narządów płciowych jest USG diagnoza. Naturalnie ultradźwięków nie jest przeprowadzane w celu określenia, który ur i wykrycia nieprawidłowości w rozwoju płodu. Jednak w normalnej ciąży kwestia determinacji płci w dochodzeniu silnie pobudzają większość kobiet w ciąży.

Kwalifikacje lekarza przez 12 tygodnia ciąży może określić płeć dziecka. W tym czasie chłopcy mają pojawia penisa, a dziewczyny tworzą wargi sromowe. Najdokładniej poznać płeć dziecka, może być po 28 tygodniu ciąży – w tym czasie jądra u chłopców przejść od brzucha do moszny.

Zdarza się, że jest nie tak, i ta metoda diagnozy. Tak więc, powiększone sromowe dziewczyny na USG lub wciśnięta między nogami pępowiny może być mylone z penisa, a jeśli nastąpi zejście jąder chłopcy później można zobaczyć dziewczynę na urządzeniu.

Jednym z najbardziej dokładnych metod określenia płci dziecka jest biopsja kosmówki. W tym badaniu, matki przebili żołądka, macicy i owodniowy powłoki płód jest tkaniny dziecko ogrodzeniowe do analizy. Na zestaw chromosomów można znaleźć nie tylko, którzy urodzą się, dziewczyna lub chłopak, ale również w celu identyfikacji problemów w rozwoju płodu.

Sposób ten nie jest wykorzystywany do określania płci dziecka ze względu na ryzyko przedwczesnego porodu, możliwość zakażenia matki jak i dla płodu, wysoki koszt badania.

Ostatnio, sieci zaczęły się pojawiać i apteki badania w celu określenia płci dziecka, w oparciu o uwolnienie hormonów w moczu matki płodu. Producenci twierdzą, że dokładność analizy jest nawet o 90 procent.

Proponuje się również do oddawania krwi do wykrywania płeć płodu. Naukowcy uważają, że w krwi matki zawiera niewielką ilość dziecko DNA więc prawdopodobieństwo prawidłowego określania płci jest prawie w 100 procentach.

Podobnie możemy wiedzieć, kto się rodzi, dziewczynę lub chłopaka, jeśli podłoga była pierwotnie przewidziana leków sposobów. Gdy sztuczne zapłodnienie jest możliwy wybór chromosomów, aby następnie urodziła dziecko pożądanej płci.

Możesz wybrać inną metodę naukową determinacji płci. Naukowcy twierdzą, że mężczyzna plemniki są bardziej mobilni niż kobiety, ale drugi żyć kilka dni dłużej, dostania się do pochwy, a może czekać na nie uwolnienie komórki jajowej. Jeśli kobieta wie, datę owulacji i miał jeden akt niezabezpieczonym stosunku w tym okresie, można się domyślać, kto urodzi się, chłopiec czy dziewczynka.

Jeśli seks był na kilka dni przed wydaniem jajkiem, jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby urodzić dziewczynki, w dniu owulacji, lub następnego dnia – chłopiec

Chłopiec czy dziewczynka: nienaukowe metody determinacji płci

Istnieje teoria, że ​​krew człowieka jest aktualizowany co kilka lat, podczas gdy u mężczyzn, termin ten wynosi cztery lata, a dla kobiet – trzy. Aby określić płeć, wiek małżonków musi być podzielona przez odpowiednimi danymi i wynikami w połowie. Którego pozostałości seksu urodzeniu dziecka.

Chińczycy oferują obliczyć podłogę wzorem (A + B + M + 3) / 2, gdzie X – jest wiek kobiet, – mężczyzn, M – miesiąc, w którym dziecko zostało poczęte. Jeśli wynik jest nieparzysta, to rodzina chłopca, inaczej – dziewczyna.

Uważa się, że prawdopodobieństwo poczęcia chłopca jest znacznie wyższa w przypadku częstych aktów seksualnych, a dziewczyna – po długim okresie abstynencji. Aby Chłopiec urodził, przyszła mama powinna jeść ziemniaki, mięso, banany, pomarańcze, daty i wyobrazić mała księżniczka powinna opierać się na produktach mlecznych, bakłażan, groszek, cebula, buraki, ogórki.

Dyskusja na temat zależności od znaku zodiaku, w którym Księżyc był w chwili poczęcia. Gdyby była w znaku wodnego i Ziemi, dziewczyny, w inny sposób – chłopca.

Dowiedz się, urodzić dziewczynki lub chłopca w ciąży, możesz użyć igły. Aby to zrobić, jest zawieszony na nici na brzuchu. Technika ta utrzymuje, że aura chłopak kręci igłę w rękę, a jeśli kobieta jest w ciąży dziewczyna, igła będzie opisywać kręgi.

Kto będzie chłopiec czy dziewczynka

Share →