Niestandardowy prezent na srebrnym weselu - co to jest?

Niestandardowy prezent na srebrnym weselu – co to jest?

Marzy mi się, aby znaleźć oryginalny prezent na srebrnym weselu? Możesz trzymać się tradycji i współczesnych potraw, pamiątki, różne przedmioty ze srebra. Klasyczne srebrne prezenty ślubne dla prawdziwego bukiet dwudziestu pięciu róż.

Mąż i żona mogą wymieniać srebrne pierścienie. Ale oferujemy nowy sposób świętowania rocznicy i mieszkających razem w szczególny sposób, aby nauczyć siebie takich niespodzianek, które mogą tylko pomarzyć.

Wiele Oryginalne prezenty dla srebrnym weselu naprawdę zachwyci i będzie pamiętał do końca życia! A w swojej mocy, aby uroczystości niezapomniany – przygody EVO Impressions.

Prezent na rocznicę ślubu 25: emocje dla bliskich

Jako prezent na srebrnym weselu — rodzice, lub osoby blisko siebie — Możesz dać świadectwo do specjalnego programu. Bony pozwalają doświadczyć emocji: trzymać razem romantyczny weekend, wspinać się w niebo w locie na balonie, lub zrelaksować się w miłej atmosferze SPA. Głównym urok prezent — w jego nowości.

Dla tych, którzy szukają prezentów na 25 rocznicę ślubu siebie, radzimy zajrzeć do sekcji «Romans», Ma wszystko, że będzie przeżyć niezapomniane chwile i ponownie spojrzeć na «kolega» uwielbienia oczy. Randki, latania razem «W oceanie, niebo», Jazda konna na wiejskiej posiadłości i więcej.

Prezent wyglądający zbiór wrażeń EVO-Impressions, można łatwo podnieść opcję, która zaskoczy i zrobić ukochanej szczęśliwy.

Srebrny prezent ślubny dla rodziców

Srebrny prezent ślubny dla rodziców nie może być mniejsza niż wyrafinowany i arystokratyczny srebrny ręcznie. Na przykład, prawdziwa rodzina herb. Zgodnie z zasadami heraldyki dla swojej rodziny zostanie opracowany szkic indywidualny herb.

Wpłynie to najważniejsze wydarzenia z życia wyścigowych, zasług i osiągnięć, tradycje, credo.

Zatwierdzony szkic przy użyciu Heraldyka zostaną zarejestrowane w rosyjskim prawie autorskim Society. Pieczęć list, opisujący symbole napędowe herbu i dokumentów potwierdzających zasadność gerbovladeniya, przekaże szczęśliwych właścicieli. Jest to bardzo ładny i nietypowy prezent dla rodziców rocznicę – na srebrnym weselu.

Kolejny znakomity prezent na rocznicę ślubu 25 – portret rodzinny. Twoi rodzice będą mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. W przyjemnej atmosferze pod okiem fotografów, stylistów i charakteryzatorów stworzy dzieło sztuki.

Rodzinny czas wyświetlania zdjęć, pełne miłości, czułości i ciepła. Portret Noclegi w pięknej ramie, a to oryginalny prezent na srebrnym weselu w nadchodzących latach będzie zadowolić swoich rodziców.

Oryginalne prezenty dla srebrnym weselu — Kolekcja EVO!

Zbiórka darów, doświadczenia EVO Impresje znajdziesz certyfikaty w oryginalnym, przyjemnym i niezapomnianym programu. Oprócz powyższych nietypowe prezenty na srebrnym weselu. Polecam Pokaż profil «Multipodarki», Zawiera niesamowite doświadczenie do wyboru.

Dla informacji zadzwoń: (495) 644-24-99.

Share →