Niewidzialny biustonosz (biustonosz silikonowy)

Niewidzialny biustonosz (biustonosz silikonowy)

Mały sekret na duże wygrane

Czasy, kiedy z eleganckich sukniach wieczorowych może być postrzegane jako nieodpowiednie kubek biustonosz i nagich plecach dokręcać zbyt szaro filmu „przejrzysty” Sweetheart, pozostanie w tyle!

Niewidzialny Bra – Naprawdę magiczne mody wynalazek, który otwiera kobietom prawdziwą swobodę w doborze strojów.

Po biust sobie niewidoczne, to trudno sobie wyobrazić, jak udało ci bez niego wcześniej. Nie bez ramiączek i niewygodne klamry, bez dodatkowych części – tylko doskonały kształt piersi dla każdej odzieży.

Niewidzialny biustonosz składa się z dwóch czapek krzemowych, które ze względu na stwardnienie powłoką kleju łatwo przymocowane do klatki piersiowej i form wsparcia nawet właścicieli eleganckiej biust. Przed miseczki może być przyłączony niewidoczny suwak, poprzez który jest utworzony pomiędzy piersi kusz wgłębienie w podłożu o dowolnej wielkości.

Wystarczy pamiętać, że są one w pełni bezpieczne dla zdrowia: Liczne testy wykazały, że powłoka klejąca, podobnie jak silikon nie podrażnia skóry i nie powoduje reakcji alergicznej. Te biusty są tak wygodne, że chcą go nosić na co dzień! Unikalna technologia biustonosze silikonowe uczynić je prawie zawsze: po prostu wypłukać kubki ciepłej wody – a powłoka klejąca jest aktualizowana, a biust jest gotowy do dumni z miejsca na klatce piersiowej.

Biustonosz silikonowy – to miniaturowe kubki silikonowe, które dosłownie cuda, zwracając się nie do poznania! piersi Silikonowy biustonosz obsługuje nie tylko piersi, ale także pozwala, aby go podnieść, nadać mu dodatkową objętość. A poza tym, że kompletnie nie do odróżnienia niewidzialnych biustonosze w ubraniu!

Zalety silikonowych biustonosz – nie liczą. Są one całkowicie niewidoczne pod żadnym ubrania, pozbawione szwów i taśm, dosłownie łączą się z ciałem, a nawet uczucie delikatnej skóry. Dodatkowo, niewidoczne biustonosz podnieść biust, nadając mu idealny kształt i wizualnie zwiększyć go do 2 rozmiarach!

Nie jest biustonosz w wieczorowej sukni, która może tylko pomarzyć? Biustonosze silikonowe można znaleźć nie tylko na balach i przyjęciach, ale także … na plaży!

To rzecz, która powinna być obecna w każdej kobiecej szafie. Niewidoczne dla każdej tkaniny z dowolnym wycięciem, dadzą piersi idealne formy, bez ograniczania ruchu.

Zmieniony: Wtorek, 25 listopada 2014 04:05

Share →