Niewydolność hormonalna: objawy i skutki. Jak leczyć?

Niewydolność hormonalna: objawy i skutki. Jak leczyć?

Chyba każda dziewczyna, która miała miejsce w okresie dojrzewania, co najmniej raz w życiu słyszałem coś takiego, jak «niewydolność hormonalna»Choroby .tMnogie kobiet obwiniać «Orgia hormonów»,

Choroby różnią się od nadżerek i kończąc chorobowych, takich jak rak piersi.

Podejrzewam, w ich tle hormonalnym mogą kobiety z nieprawidłowości miesiączkowania (regularne miesiączki), opóźnione stanu depresyjnego, często niepłodności i chorób piersi. Na drodze więcej niż 80% kobiet cierpi z powodu mastopatii, a nawet nie wskazują, że może być utwardzona. Wstęp publikowane suplementy diety nie przynosi ulgi. I jest to, że zanim rozpocznie się leczenie choroby, konieczne jest, aby znaleźć i usunąć przyczynę jej występowania.

Badanie krwi na hormony i wyregulować w razie potrzeby, hormony (można to zrobić za pomocą Przebrane dla Ciebie indywidualnie jednocześnie doustnych środków antykoncepcyjnych), to pierwszy krok do zdrowienia. A więc nie tylko do ustąpienia objawów zapalenia miąższu wymienia, ale również w celu ustalenia cyklu menstruacyjnego włosów zniknie w niepożądanych miejscach, etc.

Podczas cyklu miesiączkowego w ciele kobiety produkuje hormony — estrogeny i progestageny. Ponadto, z których pierwszy dotyczy pierwszej połowie cyklu miesiączkowego, druga — na sekundę. Jeśli występuje brak równowagi, to jest to, co będzie powodować opóźnioną miesiączkę.

Gdy tło jest mało prawdopodobne, hormonalne w ciążę, a jeśli przyjdzie, to jest prawdopodobne, że nastąpi poronienie. Dlatego trzeba być traktowane wcześnie, przed rozpoczęciem ciąży.

Jeśli którykolwiek z wyżej wymienionych objawów, a następnie udać się do konsultacji z doświadczonym ośrodku medycznym. Możesz wypisać kierunek oddawania krwi dla głównych hormonów odpowiedzialnych za zdrowie reprodukcyjne kobiet. Analiza ta zwykle pojawia się 5-7 dni cyklu menstruacyjnego, na pusty żołądek.

Według badania lekarz zdecyduje wymaga leczenia lub obserwacji tylko.

Sponsorowany

Share →