Niezwykłe kolory kryształów uprawiane na jezioro w Chinach

Niezwykłe kolory kryształów uprawiane na jezioro w Chinach

Niezwykły widok otworzył patrzeć mieszkańców prowincji Shanxi w Chinach. Z jeziora Yuncheng, który nazywa się „Dead Sea lokalnej” ze względu na dużą zawartość soli, było niesamowite przemiany.

Nagle powierzchnia jeziora była pokryta kwiatami kryształów soli. Chińczycy dowiedzieli się o tej pracy natury, zaczęły się do jeziora podziwiać egzotyczne kwiaty.

Jako jeden z mieszkańców, którzy odkryli kwiaty soli, zazwyczaj białą powierzchnię jeziora i płaskim, podobne do śniegu. Ale potem zobaczyłem, że jezioro było pokryte przez morze kwiatów, wielkim wrażeniem chińskich i godne podziwu.

Pojawienie się nietypowych kolorach soli z powodu anomalii klimatycznych. W zeszłym sezonie, deszcze były rzadkością w tych częściach, a powietrze było bardzo suche. Z tego gęstości stężenia soli w jeziorze Yuncheng znacznie zwiększona.

Na drugi dzień, temperatura powietrza w jeziorze spadła do – 10 stopni, co może służyć sprawie niesamowitych kolorach kryształu.

Zdaniem ekspertów, jezioro ma wiek Yuncheng istnienia około pięciu tysięcy lat. Wielkość powierzchni wody wynosi około 130 kilometrów kwadratowych. Mieszkańcy świadomie porównać ten jezioro z Morza Martwego Izraela.

W Salt Lake woda zawiera około 30 procent całkowitej masy.

Lato na Jezioro Yuncheng ludzi pochodzą z całego świata, aby uzdrawiać i zrelaksować. Woda jest tak nasycone solą, która nie zagłuszyć ludzkie ciało. Lokalny błoto zawiera około 20 pierwiastków mineralnych, przyciąga miłośników metod niemedycznych uzdrawiania.

Teraz jezioro z soli i miejsce kwiaty gościła miłośników przyrody.

Share →