Niż leczyć łupież versicolor - Objawy - leczenie Ludowej ...

Niż leczyć łupież versicolor – Objawy – leczenie Ludowej – Powoduje łupież pstry u ludzi – zaraźliwy chromophytosis?

Środki ludowe skutecznie pomaga w leczeniu wielu chorób, ta strona pomoże Ci znaleźć odpowiednie przepisy i zapoznanie czytelników z opinii.

Chromophytosis wcześniej sądzono grzybicy. Obecnie uważa się, że zbliża się ono do chorób bakteryjnych.

Objawy łupież pstry u ludzi

Chromophytosis wpływa głównie tułowia, szyi i ramion. Się nieco łuskane, lekko swędzące plamy żółto-różowe, że pozyskanie dalszych brązowy. Poszczególne punkty mogą połączyć się w przyszłości.

Z opryszczki skóry odkleić, złuszczają. Lepsze choroba ogarnęła na opalonej skóry – po peelingu jest białe łuski pod niegarbowanych skóry. Dlatego, łupież pstry jest nazywany również wielobarwne.

W ostrej fazie choroby, dotknięte obszary pokryte są grubą warstwą łuski, jak otręby.

Łupież pstry jest szczególnie niebezpieczne dla osób, których skóra ma środowiska zasadowego. Alkaline skóry – sucha, szorstka, kruche, łuszcząca. Taka skóra może być dziedziczone od urodzenia, i może być wynikiem tego częstego używania detergentów, które przemyto z folii ze skórą – zabezpieczenie kwasu tłuszczowego, która zapobiega przenikaniu infekcji.

Bardzo prosty i wygodny zabieg dla łupież pstry jest Lamisil Spray: wystarczy posypać aerozolu pozbawić wpływ powierzchni do 10-14 dni, aby pozbyć się choroby. Ale nie możemy zapominać o dezynfekcji odzieży i bielizny.

Gdy skóra alkalicznych uniknąć zakażenia łupież versicolor, konieczne jest, aby umyć żele kwasami. W tym celu konwencjonalny gel konieczne dodanie kwasu, na przykład octu jabłkowego. Albo po umyciu wytrzeć szmatką zwilżoną rozcieńczonym octem.

Skóra ten bardzo zwycięstw – będzie miękka i jedwabista. Zakwasić skórę gdy jest reakcją alkaliczną musi być stale

Chromophytosis – przyczyny

Przyczyną łupież pstry to infekcja z nich od chorej osoby. Zakażenie przyczynia się do:

1. ogólne osłabienie organizmu, immunosupresji.

2. Zwiększone pocenie się ciała, z różnych przyczyn

3. Często chromophytosis rozwija się równocześnie chorobą płuc, chorobą Hodgkina i innych chorób charakteryzujących się nadmiernym poceniem się.

4. Sytuacje stresujące dla skóry: solarium, nadmierne opalające, częste stosowanie mydła

Chromophytosis dobrze reagują na leczenie. Pomimo tego wspólnego trwania bieżącego procesu z okresowymi zaostrzeniami. Dzieje się tak, gdy niskiej jakości opieki.

Leczenie Ludowa łupież pstry siarkowego maści.

Każdego dnia po myciu smaruj dotkniętych miejscom salicylowy alkoholu, a następnie natrzeć je siarkowy maści. Codzienna zmiana pościel i bieliznę – gotować i prasować gorącym żelazem. Traktowani lepiej na wakacjach, t. Aby zapach nieprzyjemny. (Dz HLS 2003 №15, str. 27) (2004 №4, str. 26)

Łupież (kolorowe) pozbawienie kwas borowy w domu.

Proszek kwasu borowego (1 godz.), Zalać wrzącą wodą, wymieszać i ciepłej wody do smarowania ciała, gdzie jest porostów. Czy na co dzień. Oczywiście – 10 dni. (2009 №8, Art. 33)

Nagietek i jeżyny w tradycyjnych terapii pozbawiając

Share →