Noisettes

Noisettes

To, co jest znane w stanie CIS zatytułowanym „ noisettes „W anglojęzycznych środowiska o nazwie po prostu” Klops „, co dosłownie tłumaczy się jako” mięso piłkę „. Ściśle mówiąc, klopsiki – nie zawsze jest to tylko gołe mielona wołowina, sklecony w kulki i smażone w oleju. Pulpety – młodszy brat hamburgery. Są one podobne, a główna różnica polega na ich rozmiar.

Jeśli kucharz ma smak i swoich zdolności w przygotowywaniu przypadku są, oprócz mięsa, bułka tarta, ryż, cebula, bułka tarta, a nawet kawałki warzyw, innych niż tradycyjne mięsa, przypraw i jaj do mieszanki.

W innych krajach, a także w innych językach klopsiki nazywane są, oczywiście, różne i różnią się znacznie w kubki smakowe. Jeśli rzucić okiem na niedoświadczony najbardziej fotografowane klopsiki zdjęcie spowoduje błąd. Zewnętrznie, surowe klopsiki są niemal nie do odróżnienia od klopsiki, ale to wcale nie oznacza nie to samo.

Pulpety zawierają nic innego niż przypraw i ziół, z wyjątkiem mięsa, oczywiście. Nie mogą one tylko mięso, ale także z ryb. Oni są gotowane, a nie smażone i podawane przez wszystkich środków w zupie lub sosie. Za klopsiki przepis zawsze oznacza, że ​​kulki mięsne lub być pożary, lub pieczone. Ponadto, w przypadku przejść sosu klopsiki są wchłaniane w niej podczas gotowania, ale nawadniano gotowego sosu, tak jak w przypadku kulki.

W sprawie jak gotować klopsiki. nieprzyzwoite mięsa dowolnego pochodzenia, czy wieprzowiny, wołowiny, kurczaka lub jagnięciny. Przy okazji, bardzo pyszne klopsiki po parze.

Share →