Nowy Rok w Soczi lub urlop w górach na nowy kurs

Nowy Rok w Soczi lub urlop w górach na nowy kurs

Upadku rubla, Olympic PR i zakaz podróży za granicę do niektórych kategorii osób, zrobiły swoje. Na Nowy Rok Rosjanie przejść do Soczi

Wczasowicz w ośrodku narciarskim „Rose Farm” w Krasnej Polany. Artur Lebiediew / TASS

Mogą być traktowane jako stolicy olimpijskiej w 2014 roku a pełna konkurencyjne europejskie ośrodków narciarskich? W cenach możesz. Soczi zawsze zbyt drogie z powodu upadku rubla zaczął kosztować nawet Bułgarii, Bułgaria stała się bardziej dokładnie taki sam sposób jak Soczi. To jest, jeśli mówimy o umiarkowanych oczekiwań dotyczących poziomu usług. Jeśli wyszukiwanie w Soczi analogowy Courchevel, a następnie, po pierwsze, to jest prawie zawsze, choć na odcinku, a po drugie, aby zrelaksować się w luksusie w Rosji tańsze niż we Francji.

O cenach mówi szef sprzedaży «Sodis» Irina Manuilski.

Irina Manuilski

Kierownik Sprzedaży «Sodis»

«W Courchevel teraz średniej ceny za pokój za noc na Nowy Rok okresu 1000 euro. Jeśli weźmiemy hotelu Radisson w Soczi, koszt będzie około 450-500 euro — Różnica dwukrotnie. Jeśli spojrzymy restauracje, restauracje w Courchevel tagu średnia cena będzie około 150-200 euro za dwa, obiad lub kolację.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, dobrą restaurację, jest na wysokim poziomie «Rose rolnicze»To kolację lub obiad kosztuje około 5-6 tys ponownie w dwóch»,

W zeszłym roku, z okazji świąt noworocznych w Soczi chcą tylko firma 2 Klient «Sodis», W tym, że mają 42 mandatów w drogim hotelu «Róże rolnicze» już nie.

Z tym, spójrz na to: Wakacje w nowej stawki. Popyt na wakacje w Europie spadła o 35-45% po prostu tam na święta kosztujących około 300 000 rubli, mówi Manuilskogo.

Jednakże, można odpocząć w Soczi i tańsze, stosując te same stoki. Zapotrzebowania segmentu low-end dla Krasnaja Polana w tym roku gwałtownie wzrosła również, powiedział prezes firmy FM «Gaudi Tour» Eugene Potapov.

Eugene Potapov

CEO «Gaudi Tour»

«Po igrzyskach olimpijskich jest obecnie najbardziej nowoczesny ośrodek narciarski w Rosji. Sheregesh lub Dombay — wszystkie pozostał sam w Rosji — Sowieckie pensjonaty, ma infrastruktury. Krasnaja Polana — dość dobry, nowoczesny, europejski.

Z kolei lotu oraz hotelu — gdzieś w regionie 70-nieparzystej tysięcy dla dwojga»,

Share →