Objawy ciąży w celu opóźnienia miesiączki: Dziesięć oznak, że ...

Objawy ciąży w celu opóźnienia miesiączki: dziesięć znaków, że spodziewa się dziecka

11 grudnia 2011

Wiele objawy ciąży pojawiają się w tym samym czasie, gdy zauważysz, że co miesiąc nie rozpoczną się w terminie, a niektóre – nawet wcześniej. Jeśli nie oglądać cykl menstruacyjny, czy też nie różni się regularnie, można uświadomić sobie, że masz opóźnienia, dość późno. Ale znalezienie na niektóre z objawów wymienionych poniżej, można bezpiecznie kupić test ciążowy.

Wzdęcie brzucha

Oczywiście, żołądek zaczyna rosnąć tak wcześnie. Zmiany hormonalne, które rozpoczynają się wkrótce po zapłodnieniu, powodują uczucie pełności w jamie brzusznej, co jest przed miesiączką. Dlatego też może się okazać, że ubrania stała się zbyt blisko do talii, podczas gdy macica jest nadal bardzo mała.

Zwiększona wrażliwość na zapachy

Jeśli niedawno w ciążę, nie należy się dziwić, że zapach gorącej kanapkę z serem lub porannej kawy wydaje się obrzydliwe. Dokładna przyczyna tych reakcji nie zostało ustalone, ale oczekuje się, że może to być efekt uboczny w postaci gwałtownie rosnącego poziomu estrogenów estrogenów – klucz do zdrowych kości w organizmie. Dlatego też, nie tylko pachnie, ale także ulubione jedzenie może powodować odruchy wymiotne.

Nudności i wymioty

W niektórych „poranne mdłości” zaczyna się dopiero po miesiącu lub dwóch po zapłodnieniu, którzy mają do czynienia z tego objawu w pierwszym tygodniu ciąży. Przy okazji, nudności może dogonić Ciebie nie tylko w godzinach porannych – mogą pojawić się przed, po lub zamiast jedzenia o każdej porze dnia. Niektóre przyszłe mamusie naprawdę udane go uniknąć, ale jest ich niewielu.

Ale połowa nudności kobiety zatrzymuje się przed drugim trymestrze ciąży.

Share →