Objawy: fiołki w domu

Objawy: fiołki w domu

Prawie każdy plantator w kolekcji mają fioletowo – bardzo piękne i mało wymagające houseplant, który pozwala stworzyć domową atmosferę przytulności i harmonii. To nie są puste słowa, ponieważ jest to związane z fiołki ogromnej liczby ludzi znaków. Jest udowodnione, że jeśli masz garnek na parapecie z tej wartości delikatny kwiat, rodzina zawsze będzie spokój.

W ten kwitnący fiołek jest symbolem miłości. Jeśli pąki pojawiają się na nim kilka razy w roku, nie można się martwić o to, co twój „pół” cool dla ciebie i marzy powieści na stronie. Z kolei, jeśli nie fioletowe kwiaty na kilka lat, powinieneś zobaczyć swoje relacje rodzinne.

Prawdopodobnie, małżeństwo ma pęknięty i chyba pilne środki, rodzina bardzo szybko ulegają rozpadowi.

Uważa się, że różowy fioletowy pomaga wygładzić konfliktów rodzinnych i purpurowy przyczyniają się do finansowego dobrobytu. Białe fiołki. wręcz przeciwnie, jest wskazane, aby ci, którzy niedawno zerwała z kimś, kogo kochasz. Te kwiaty pomoże pozbyć się ciemnych myśli i szybko gojące się rany.

Ponadto wszelkie fiołki są bardzo korzystne dla dzieci, więc w ich pokoju musi być obecny te piękne i delikatne kwiaty. Są swego rodzaju talizman usluzhat i wzmocnić zdrowie fizyczne dziecka, promowanie harmonijnego i wszechstronnego rozwoju.

Kreatywni ludzie z pewnością powinny rosnąć niebieskie fiołki. które są odpowiedzialne za duchowego potencjału człowieka, ale czerwony kwiaty pomóc pozbyć się obżarstwa i uzyskać szczupłą sylwetkę. Ponadto okazało się, że w miejscu, gdzie znajduje się fiołki, nigdy nie będzie szkodliwe owady – mrówki, karaluchy, muchy i komary nie lubią ten kwiat, który uważa się, że należą do kategorii wampirów energetycznych. Osoby te funkcje fiołki nie może przynieść znaczne szkody, ale zorganizować prawdziwe konserwatorium tych kolorów w sypialni nadal nie jest zalecane, ponieważ będziesz budzić się rano z ciężkim bólem głowy i fizycznej słabości.

Chodzi o to, że violet noc uwalniają dwutlenek węgla, co powoduje podobne efekty.

Fiołkami wiązanej i innym znakiem ujemnym. Uważa się, że te kwiaty do zakładu, w żadnym wypadku nie powinny być młodą dziewczynę lub niezamężnych kobiet. Chodzi o to, że zgodnie z legendą, rośliny te odstraszyć potencjalnych zalotników.

Ale kiedy pojawia Fioletowy w domu zamężnej kobiety, która miała się czego obawiać, ponieważ roślina zamiast wroga zamienia się w lojalnego sojusznika i skutecznie chroni dom rodzinny trudności i trudności.

Share →