Oblicz wiek ciążowy w Internecie

Oblicz wiek ciążowy w Internecie

Obecnie moc Internetu jest tak wielka, że ​​można obliczyć szacunkową datę dostawy i samych wieku ciążowego. Ale to, w każdym razie nie oznacza, że ​​nie powinniśmy udać się do lekarza, aby być zarejestrowany i wdrożenie zaleceń patrzy specjalistą.

Do samodzielnego obliczania czasu trwania ciąży, należy poznać dokładne parametry cyklu: cykl średnio datę ostatniej miesiączki, najdłuższe i najkrótsze cykle, liczba dni przed wystąpieniem miesięczna owulacji. Ale, oczywiście, nie kalkulatory w Internecie nie daje doskonały efekt, ponieważ nie wszystkie kobiety zwracają uwagę na czas trwania cyklu. A dniem obliczania owulacji jest wykonywane w jednostkach ogólnych.

Czytając różne fora, ja stanął twarzą w twarz z pytania zadanego przez miliony kobiet: Dlaczego lekarze mają taki termin? Według moich obliczeń tydzień mniej więcej? W rzeczywistości, odpowiedź jest bardzo prosta.

Położnicy wierzyć wyraz na podstawie czasu cyklu 28 dni i owulacji na 14 dni przed rozpoczęciem miesiąca. Ale każda kobieta właścicielem «konstytucja» Cykl i wiele więcej, odpowiednio, i może być później owulacji. Poniżej znajdują się linki, klikając na których będzie można obliczyć wiek ciążowy online:

/ Aktualności / obliczono / beremennost /

convertr.ru/calculator/pregnancy/

Przeczytaj także:

Share →