Ocet jabłkowy cydr na recenzje odchudzania

Ocet jabłkowy cydr na recenzje odchudzania

Dawno octu jabłkowego jest stosowany w medycynie ludowej, na przykład, w leczeniu chorób skóry. Dr DS Jarvis z USA, który studiował lecznicze właściwości różnych pokarmów, zwrócił uwagę na ocet jabłkowy cydr.

Jego badania wskazują, że ocet jabłkowy na odchudzanie umożliwia szybkie odzyskanie energii ludzkiego normalizuje równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Dr Jarvis oferuje stosować ocet jabłkowy cydr do pewnej diety – w szczególności, zaleca się zmniejszenie zużycia tłuszczu i mięsa, należy użyć produktów morskich i ryb, owoce, zboża i warzywa.

Rzeczywiście, Ocet jabłkowy poprawia trawienie i diety można stosować do leczenia otyłości. Ocet jest przydatna przy słabym czynności wydzielniczej żołądka, z naruszeniem metabolizmu. Istnieje wiele przepisów na produkcji octu jabłkowego. Oto jeden z przykładów, jak ocet jabłkowy cydr na recenzje odchudzania Rada jest gotowa do jabłek trzeba umyć, usunąć wgniecenia i punkt ruszt. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się w naczyniu, a następnie miesza się z gorącą wodą w ilości 0,8 kg mieszaniny na litr wody.

Możliwe jest dodanie 20 g chleba (żyto) i 10 g drożdży na litr, 100 g miodu (można zastąpić cukier) w celu przyspieszenia fermentacji.

Mieszaninę przechowuje się w około 10 dni w otwartym naczyniu w temperaturze 20 – 30 stopni, dwa razy dziennie, mieszając drewnianą łyżką.

Zmiany masy w gazę i wycisnąć. Filtrowane soku do naczynia. Jeśli chcesz, możesz umieścić 50 – 100 g miodu na litr.

Następnie pokrycie słoik z gazę i pozostawić na 40-60 dni w ciepłym miejscu do dalszej fermentacji. Następnie ocet przesączono i umieszczono w butelkach z jego szczelnego korka. Ocet przechowywano w lodówce w temperaturze 6-8 ° C.

Aby normalizuje metabolizm i trawienie rozcieńczonego 2 łyżeczkami octu w szklance wody i wypić kilka razy dziennie.

W leczeniu otyłości należy wziąć ze szklanką wody 2 łyżeczki octu po jedzeniu 3-4 razy dziennie. Efekt jest bardzo powolny, po 2 latach.

Share →