Odmiany pomidorów na Syberii, opinie. Doświadczenie dorastania.

Odmiany pomidorów na Syberii, opinie. Doświadczenie dorastania.

Mówi ogrodnik amator Ałtaju:

Umieszczenie pomidory

Warzywa rosnące zajmuje więcej niż 20 lat. Mam 20 akrów ziemi, doświadczeni około 300 różnych odmian pomidora .

Teraz w radiu, telewizji i prasie reklamować wiele nowych odmian, które zazwyczaj są bardzo drogie i, ku przerażeniu wielu amatorskich hodowców, nie zawsze i nie we wszystkich uzyskanych w warunkach skrajnego kontynentalnego klimatu Syberii.

W wyborze odmian w swojej kolekcji stosować się do następujących kryteriów: Wydajność, smak, dekoracyjne, odporność na choroby i owoców pękanie.

Aby Pomidory dał największą wydajność, należy je skonfigurować dwóch macierzystych. Do tego jest najbardziej rozwinięty pasierb powyżej lub poniżej pierwszego pędzla kwitnienia. I dalej wyznacznikiem (ograniczona wzrostu) odmiany nie pasierba i nieokreślone (nieograniczona wzrostu) są usuwane stepsons zarówno łodygi.

O odmian pomidorów hodowcy hodowla Siberian mieć wystarczająco dużo informacji, więc skupię się na innych.

Dobrze sprawdzona w Syberii i wymagają minimum pielęgnacji mołdawskich odmian: Perseusz, Pomarańczowy Sopel, Liang. Pomidor Gloria wyróżnić można, w szczególności: ma ona doskonały smak i uniwersalność.

Dobrze rosną i owocują w regionie Syberii odmian holenderskich: Gina, Kacper i inne .

Z odmian superrannih można wyróżnić: kartofelelistny Marsylia dojrzewa w 80 dni, ma gęste owoce cracka, odporne na choroby, tolerancja na zimno.

Charoyt przedwczesne, niewymiarowe wyznacznikiem jakości. Ma owocowy do 150 g, uniwersalnego zastosowania. Charakteryzuje się wysoką zavyazyvaemost.

Pomidory nieokreślone

Cong wczesne dojrzewanie nieokreślony gatunek kartofelelistny, jaskrawoczerwone owoce, które są wyrównane w wielkości i kształcie. Znamienny przez dłuższy okres owocowania i o wydajności 4 kg na rośliny.

Taya dojrzewa później. 95-100 dni. Krzew do 150 cm, owoce o wadze do 140 gramów, gładkie, gęste i smaczne.

Gatunek Żółty przystojny ma wspaniały, wczesne dojrzewanie zavyazyvaemost i przyjazną, obfity plon.

Bardzo dekoracyjne i zbiory Plum paski. które wisiały pęki czerwonych owoców z akcentami uniwersalnego zastosowania.

Zdeterminowanej pomidory

Odmiana zdeterminowanym Dinah srednerosloe ma piękny krzew. Pomarańczowe owoce, pyszne, uniwersalne zastosowanie.

Marzenie każdego ogrodnika – wcześnie dojrzewających odmian wielkoowocowych .

Gatunek Masza stoi w ogrodzie z pięknym widokiem tulei do 1,5 m, która jest ozdobiona czerwono od góry do dołu, równa smaczne owoce o wadze do 400 g

Gatunek Nastia miłe dla oka już na okna piękne silnych sadzonek. Z wszystkie inne rzeczy są równe uprawa dojrzewa dwa tygodnie wcześniej Demidov i przekroczył jego wydajność. Owoce są czerwone, duże, smaczne, o wadze do 300 g nie wymaga pasynkovanie.

Wczesne dojrzewanie nieokreśloną odmianę Zjednoczony Dojrzewa 90-95 dni. Owoce są okrągłe, jasny czerwony, smaczne, o wadze do 400 g

Gatunek Bogdanowicz. niezależnie od warunków pogodowych, charakteryzują się wysoką zavyazyvaemost, obfite żniwa. Owoce są czerwone, poziom, smaczne, o wadze do 300 gramów

Bardzo dobre owoce (takie jak „Volovo serca”) jest wczesne dojrzewanie odmiany nieokreślone Abakan różowy. Owoce są smaczne, duże, o wadze do 450 g

Gatunek Poranna rosa (Lepsza Bullish czerwone serce) zawsze cieszy duży plon do 6 kg na rośliny. Owoce są jaskrawoczerwone, grube, o wadze do 400 g, wysokich walorach smakowych.

Ludzie jakby Bochata ma srednerosloe decydujące buszu. Czerwone owoce, smaczne, o wadze do 300 gramów, podobnych do beczek.

Nieokreślony odmiana Pamięć Korneev dojrzewa 105 dni. Owoce różowy, wysokie walory smakowe, o wadze do 1 kg. Rentowności do 6 kg roślin.

Różnorodność pomidorowym Rosyjskiej Herkulesa

Gatunek Rosyjski bohater to do jego nazwy. Roślina jest potężny, nieokreślone. Owoce są różowe, duże, smaczne, o wadze do 1 kg.

Rentowności do 6 kg roślin.

Dobrze sprawdzona dla długotrwałego przechowywania owoców hybrydowych Opady śniegu i stopień Długi Keeper .

Wielu ogrodników błędnie uważa, że ​​przez siewem nasion dobrych odmian, czekać na żniwa. Mogę powiedzieć, że jest to dopiero początek drogi do sukcesu i rentowności. Żyjemy w strefie ryzykowne warzyw, więc ważne jest, aby odpowiednio przygotować nasiona do siewu.

Zaczynam je wizualne Odrzucenie nasion małych i chorych. następnie usunąć nasiona i pojawiły się przez pięć minut w 3% roztworze soli fizjologicznej (30 g na 1 litr wody). Po tym rozgrzać nasion w temperaturze 60 ° C przez trzy godziny, dezynfekuje nadmanganian potasu, traktować mikroelementów gaśnie.

Ważnym krokiem jest rozwój silnych, hartowane sadzonki. Sadzonki powinny być sadzone w ziemi z jednym lub dwoma frędzlami kwiatowych. Na wcześniejszej uprawy zasadzone w ziemi, tak szybko, jak to możliwe, w zależności od warunków pogodowych w pierwszej połowie maja.

Lądowanie odbywa się na podstawie materiału łuku lub zamknięty wykopu i pokrywy, w ramach którego sadzonka nie zamarza i nie spalić się na słońcu.

Zdeterminowanej pomidory związane szereg owoców

Dają dobre pomidory zbiorów, posadzone w szklarni w ogrodzie lub posadzone na początku maja na stałe miejsce 3 sztuk w otworze. następnie odrzucenia. W obu przypadkach, w celu uzyskania mocniejszych roślin, ich lepsze AGROTEKS szkiełkiem nakrywkowym lub materiału spunbond.

Wypełnianie otworów spędzić nawóz organiczno-mineralny uniwersalny ZMZ. Ten zrównoważony nawóz zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze i humusu. Współczynnik unikalny stosowanie 97%. Produkowana jest doskonałe plony roślin warzywnych.

Na przykład, jeden łóżka mittlayderskoy zebrano 10 wiadra z marchwi.

Aby do sadzonek i roślin nie były chore szuler i inne choroby w okresie ich wzrostu z wykorzystaniem biologicznych.

Dla większości dużych owocach uprawie pomidorów w okresie wegetacji musi być co najmniej dwa razy do paszy Nawozy rozpuszczalne uniwersalne.

Używane materiały autor M. Gilev

Pokrewne tematy:

Nawigacja po wpisach

Odmiany pomidorów na Syberii, opinie.

Doświadczenie dorastania. 2 komentarzy

Share →